32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Hutschenreuther serviesdelen 6294
Hutschenreuther serviesdelen

30 EUR

J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

110 EUR

3 18e eeuwse werken 1274
3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR
Schilderij op koper 1267
Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR
Rood Chinees trekpotje 6258
Rood Chinees trekpotje

230 EUR

11 Miniatuur Chinese vaasjes 6251
11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startprijs 40 EUR
Boekhoud-machine Continental 2263
Boekhoud-machine Continental
Startprijs 40 EUR
4 Deel blauw .Chinees pors. 6244
4 Deel blauw .Chinees pors.

60 EUR

Luigi Fagioli 1231
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1224
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR
2 Tafellampen, chroom en voet 2256
2 Tafellampen, chroom en voet

75 EUR

Renard 1217
Renard
Startprijs 400 EUR
Engelse degen 2249
Engelse degen

100 EUR

5 Delen divers Makkum 6208
5 Delen divers Makkum

50 EUR

Grote knobbelvaas 6201
Grote knobbelvaas

40 EUR

Chinees schaaltje + dekselpotje 6194
Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 80 EUR
Aziatische schaal (bewerkt) 2213
Aziatische schaal (bewerkt)

100 EUR

Sluitkamp, zeegezicht 1181
Sluitkamp, zeegezicht

40 EUR

Fred v.d. Wal 1174
Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR
Oosters verguld snijwerk 2206
Oosters verguld snijwerk

50 EUR

Monogram N.G., Klaprozen 1167
Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR
Kistje met 12 flessen wijn 2199
Kistje met 12 flessen wijn

150 EUR

Plateel, 6 delen. 6158
Plateel, 6 delen.

100 EUR

Schoengespen, zilver 517
Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR