Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese gemberpotjes (2x) 6307
Chinese gemberpotjes (2x)

Resultaat:

80 EUR

Francine, strandgezicht 1260
Francine, strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Chinees graatbakje 6324
Chinees graatbakje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 porseleinen vazen Empire stijl 6341
2 porseleinen vazen Empire stijl

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Man met baard 1277
Man met baard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Imari vazen (2x) 6358
Imari vazen (2x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Trouillebert, koeien 1294
Trouillebert, koeien

Resultaat:

225 EUR

4 etsen 18e/19e eeuw 1311
4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR