Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Eikenhouten kabinet
Startprijs 550 EUR

Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.

3 Diverse cloisonne vaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.

Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startprijs 50 EUR

Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Startprijs 150 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.

Oude viool
Resultaat: 60 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.

Imari sierschotel
Resultaat: 275 EUR

Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.

Eikenkistje
Startprijs 350 EUR

Klein antiek eikenhout kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G

Delfts tableau 1978
Resultaat: 35 EUR

Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.

Imari bord, Chinees.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.

19e Eeuw pistool dolk
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.

19e eeuwse eikenhouten bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.

5 Borden aardewerk
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 650 EUR

Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Kavel jade
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.

Twee zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.

WMF saladebestek
Resultaat: 75 EUR

Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.

Imari, Ghendi
Startprijs 140 EUR

Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.

Gouden armband, biesmark
Startprijs 600 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...

Boekenmolen
Resultaat: 300 EUR

Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.

Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G

Biedermeier voltaire
Resultaat: 185 EUR

Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.

2 Bloempotten blauw/wit
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G