Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G
Antieke Indonesische Kris, ca. 1900. Met houten bewerkte heft met swastika damast schede, messing met houten heft. Afm. 48 cm. In goede staat.
Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke tasjes, met velours buidel en petit point buidels. Met messing en plated. Afm. 15-20 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Gotaisches Jahrbuch 1931. Briefadeliges Taschenbuch 1907, Uradeliges Taschenbuch 1914, Historisch Genealogisches Taschenbuch 1912 en 1913. Uitgaven van Justus Perthes en Kyffhauser. Totaal 5 banden.
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.
Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Engelse houten lectuurbak. Eerste helft 20e eeuw. Afm.53x40x25 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp in Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afm. 54 cm. In goede staat.
Antieke staande opaline glazen petroleumlamp met florale decor, geelectrificeerd. Ca. 1920. Afm. 46 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.
Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje op ijzeren standaard met ijzeren beslag en hengsel. 19e Eeuw. Afm. 24x17x17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.
Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.
Vooroorlogse stereoscoop met diverse kaarten. Ca. 1920. Afm. 32 cm. In goede staat.
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.
Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Gian Franco Ferre, EDT. (60 ml.) Afm. 10 cm. Cond.: G.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G
Prof. Gerhard Ulrich Berlin 1903, Jahresteller 1975, tinnen wandbord, in goede staat 26øcm.
Twee antieke Franse messing kaarskandelaren met roodbruin marmer, in goede staat omstreeks 1900, 20cm. Cond;G
Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Twee eikenhouten voeten-stoven, waarvan één met marmerblad. Afm. 25-30 cm. In goede staat.
Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.
Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G