Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pronkbeker
Startprijs 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

4 Delen verzilverd
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Oud boek
Startprijs 30 EUR

Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 30 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

L.P. Boney M.
Startprijs 30 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.

Marmeren bol
Startprijs 30 EUR

Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.

2 Medailles
Startprijs 30 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

Twee miniaturen
Startprijs 30 EUR

Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.

Lot antieke sleutels
Startprijs 30 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.

Sabel met houten schede
Startprijs 30 EUR

Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

3 Delen bont
Startprijs 30 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

Lot spelden
Startprijs 35 EUR

Lot (reclame) spelden, divers Duitsland. 20e eeuw. Cond.: G.

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G

Bronzen sierschotel
Startprijs 35 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

2 Messing wandkandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.

5x kandelaar
Startprijs 40 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Petroleum lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.

Boek
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.

Boek, antiguarisch
Startprijs 40 EUR

Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.

Tinnen kraankan, beschilderd.
Startprijs 40 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.

Snavelkan
Startprijs 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afm. 35 cm. In goede staat.

Doos divers tin
Startprijs 40 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.

3 delig Perzisch messing
Startprijs 40 EUR

2x oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florade decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e eeuw. ...

4 Hohners, mondharmonika
Startprijs 40 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G

Theestoof, mahonie
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afm. 42x36 cm. In goede staat.

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Edelsteen boom
Startprijs 40 EUR

Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afm. 17 cm. In goede staat.

Boekhoud-machine Continental
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

Lederen koffer
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

Boek, Hardings of Art
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.

Noten kraker
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.

Rond tonnetje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Staande lamp
Startprijs 40 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 40 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Paardenaanspanning, deco stuk
Startprijs 40 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.

Dienbladen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afm. 28-50 cm. In goede staat.

Koperen treven
Startprijs 40 EUR

Twee koperen treven op hoge voet. 19e Eeuw. Afm. 24-25 cm. In goede staat.

2 Chinese plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee plaquettes versierd met Boedha's. 55x100x3,3mm en 60x10x40mm.

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afm. 12.5 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 40 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.

Dokterstas/Toilettas
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.

Crucifix, (hout)
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.

Lotje gereedschap
Startprijs 40 EUR

Lot antiek smederij gereedschap 19e eeuw, 6x.

Schelpen (groot)
Startprijs 40 EUR

Twee grote tropische zeeschelpen. Afm. 22-26 cm. In goede staat.

Staande lamp met messing voet
Startprijs 40 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.

Zes delen antiek messing
Startprijs 40 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afm. 16-28 cm. Cond.: G.

WMF kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 40 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 37 cm. In goede staat.

Tablet, ovaal
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil keramieken presenteerblad met verwikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afm. 51x35 cm. Cond.: R/G.

Aziatische messing brander
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31x101 cm. Cond.: G.

Kruitzakje
Startprijs 50 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afm. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.

Bronzen hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.

Messing kraankan
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.

Koperen houtbak
Startprijs 50 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afm. 35x39 cm. ø. In goede staat.

2 Cloisonné vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee stuks, 19e eeuwse, Japanse cloisonné vaasjes met florale decors. Afm. 16 cm. In goede staat.

Javaans verhaal op bamboe
Startprijs 50 EUR

Oud Javaans verhaal gegraveerd op bamboe, met twee munten uit Japan?. 20e Eeuw. Afm. 39x41 cm. In goede staat.

Bronzen vaas met vissen
Startprijs 50 EUR

Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 29 cm. In goede staat.

Viool in koffer
Startprijs 50 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. In goede staat. Afm. 78 cm.

Wanddecoratie, scheepvaart
Startprijs 50 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.

4 Verzameldoosjes, divers.
Startprijs 50 EUR

Vier maal diverse dekseldoosjes, 20e eeuw. Eén maal Wedgwood, één maal Russische, één maal glas, naakte dames, één maal eivorm porselein. Afm. 10-12 cm.

Houten engel console
Startprijs 50 EUR

Decoratieve houten engel console. Beschilderd, 20e eeuw. Afm. 40 cm. In goede staat.

2 Engelse messing kandelaars
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette (Mozart)
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afm. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.

Lamp
Startprijs 50 EUR

Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afm. 42 cm. In goede staat.

3 Messing portretlijstjes met bol glas. (jaren 50)
Startprijs 50 EUR

Drie messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 24-28 cm. In goede staat.

Wandlamp met parelmoer schelpen
Startprijs 50 EUR

Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.

Koperen dekselpot
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G

Messing koffiepot
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 50 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afm. 20-35 cm. In goede staat.

Woerd (1x)
Startprijs 50 EUR

Opgezette woerd in vlieghouding. Afm. 75 cm. In goede staat.

Bronzen staande lamp
Startprijs 50 EUR

Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G

Tonnetje
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Schrijfset
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.

Houten lampenvoet met putti
Startprijs 50 EUR

Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afm. 51 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 50 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

Koppensnellers mes
Startprijs 50 EUR

Oude koppensnellers mes met been, incl. mergmes. 20e Eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.

Lepeldoosje (Wortelnoten)
Startprijs 50 EUR

Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900

Sabel
Startprijs 50 EUR

Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.

Messing wandlamp, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.

Bronzen brievenhouders
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.

Bord, brons Chinees
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..

3x Ind. kampferkist
Startprijs 60 EUR

Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Startprijs 60 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.

Haardplaat
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afm. 49x59 cm. In goede staat.

Doos diversen DDR
Startprijs 60 EUR

Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.

Bajonet (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afm. 48-64 cm. Cond.: R.