Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Vier delen oud plated 20e eeuw, 1 x Mexicaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R
Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afm. 9-39 cm. In goede staat.
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afm. 38x38 cm. Cond.: G.
Marmeren 'Discussiebol'op basement. 20e eeuw. Afm. 14 x 10 cm. ø In goede staat.
Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...
Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.
Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.
Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G
Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.
Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp, (compositiemetaal), historisme, ca. 1880. Afm. 70x35 cm. ø , In goede staat.
Antiquarisch latijns boek, 17e eeuw. Corpus MDC.LXI Ivris Canowici notis illustratum Tonis Dvobus Compehenjum Gregorii XIII met lederen band (beschadigd). Afm. 11x21x26 cm. Cond.: R.
Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.
Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afm. 35 cm. In goede staat.
Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.
2x oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florade decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e eeuw. ...
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G
Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afm. 42x36 cm. In goede staat.
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afm. 17 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.
Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.
Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afm. 28-50 cm. In goede staat.
Twee koperen treven op hoge voet. 19e Eeuw. Afm. 24-25 cm. In goede staat.
Twee plaquettes versierd met Boedha's. 55x100x3,3mm en 60x10x40mm.
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afm. 12.5 cm. In goede staat.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.
Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afm. 16-28 cm. Cond.: G.
Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken presenteerblad met verwikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afm. 51x35 cm. Cond.: R/G.
Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31x101 cm. Cond.: G.
Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afm. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afm. 33 cm. Verder in goede staat.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afm. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Twee stuks, 19e eeuwse, Japanse cloisonné vaasjes met florale decors. Afm. 16 cm. In goede staat.
Oud Javaans verhaal gegraveerd op bamboe, met twee munten uit Japan?. 20e Eeuw. Afm. 39x41 cm. In goede staat.
Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 29 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. In goede staat. Afm. 78 cm.
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.
Vier maal diverse dekseldoosjes, 20e eeuw. Eén maal Wedgwood, één maal Russische, één maal glas, naakte dames, één maal eivorm porselein. Afm. 10-12 cm.
Decoratieve houten engel console. Beschilderd, 20e eeuw. Afm. 40 cm. In goede staat.
Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afm. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.
Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afm. 42 cm. In goede staat.
Drie messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 24-28 cm. In goede staat.
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G
Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.
Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afm. 20-35 cm. In goede staat.
Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.
Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afm. 51 cm. In goede staat.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Oude koppensnellers mes met been, incl. mergmes. 20e Eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.
Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900
Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.
Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afm. 49x59 cm. In goede staat.
Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afm. 48-64 cm. Cond.: R.