Negentiende eeuwse Franse eikenhouten gesneden drakentafel, stukje klauwpoot mist. Afm. 60 (40 blad) x60xH.70cm. Cond.:G
Italiaanse armleunstoel met petit point bekleding en floraal decor, 20e eeuw, in goede staat 101x68x60cm.
Hollandse eikenhouten ranken kussenkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, uitneembaar, met laden, 182x160x58cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten sheratonstijl wandtafel met 2 lades, bandintarsia, 2e helft 20e eeuw . In goede staat 74x120x40cm.
Bruin lederen oorfauteuil in barokstijl, 20e eeuw, in goede staat 106x90x83cm.
Twee negentiende eeuwse Duitse Louis Philippe armleunstoelen omstreeks 1870 met velours stoffering. In goede staat 106x65x80cm.
Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R
Italiaanse barokstoel met bruine lederen bekleding 2e helft 20e eeuw. In goede staat 118x80x67cm.
Mooie 19e eeuwse franse houtgestoken stoel met getorste verbinding en mooie gave gobelin bekleding, vrouw met vaandel en eenhoornen en florale decors . In goede staat 117x77x61cm.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870, mooi ingelegd binnenleven, restauratie noodzakelijk 181x102x98cm. Cond;R