Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.
Oud naaitafeltje met intarsia en speeldoos. Deze gaat spelen wanneer het deksel wordt opgetild. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 43x37x27 cm. In goede staat.
Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.
Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.