Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kantonees vaasje + trekpot 6047
Kantonees vaasje + trekpot
Startprijs 100 EUR
6 Antieke kommen 6045
6 Antieke kommen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen familie Verte bord 6044
Chinees porseleinen familie Verte bord

Resultaat:

190 EUR

Chinees Jade servies 6042
Chinees Jade servies
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Familie Rose dekseldoos 6041
Familie Rose dekseldoos

Resultaat:

800 EUR

Chinese vaas, olifant 6039
Chinese vaas, olifant
Startprijs 3.000 EUR
Yixing trekpotje, emaille besch. bodem, deksel gesigneerd 6036
Yixing trekpotje, emaille besch. bodem, deksel gesigneerd
Startprijs 340 EUR
Verkocht
3x Kop en schotels, Chinees. 6033
3x Kop en schotels, Chinees.

Resultaat:

160 EUR

6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw 6030
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Japanse terrine met zwaar verzilverde rand 6028
Japanse terrine met zwaar verzilverde rand
Startprijs 350 EUR
Japans servies 6027
Japans servies
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2 Vazen, Brussel 6025
2 Vazen, Brussel

Resultaat:

240 EUR

Groot aardewerken beeld 6024
Groot aardewerken beeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw) 6022
Franse terrine met deksel, en vrouwen figuur (19e eeuw)

Resultaat:

600 EUR

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels 6021
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Siervaas, 6019
Siervaas,

Resultaat:

120 EUR

Delfts blauw bord, 18e eeuw. 6016
Delfts blauw bord, 18e eeuw.
Startprijs 200 EUR
Delfts Blauwe vazen (3x) 6013
Delfts Blauwe vazen (3x)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw 6010
Rosenthal beeld, F.Klimsch Naakte vrouw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Frankenthal bord 6008
Frankenthal bord

Resultaat:

100 EUR

12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6005
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Servies 6004
Servies

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Rosenthal, paard 6002
Rosenthal, paard

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
6-Delig Meissen koffieservies 6001
6-Delig Meissen koffieservies

Resultaat:

750 EUR