Zes delen antiek keramiek met hollands decor, omstreeks 1900, 3 tegels in lijst en 3 sierborden, 14x14cm. en 24-28cm. Cond:G
Antiek keramieken tablet met Engels creampetal Grindley, koffieservies omstreeks 1910, 10 delig in goede staat minimale chip mogelijk. 6-18cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm ø.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Grote majolica figuur, 'Dame met waterkruik en bloemen', 20e eeuw. (gaatje in arm en onderbodem gerestaureerd) Afm. 95 cm. Cond.: R.
Duitse Te Hau atelier. Bisquit porseleinen figuur. Ca. 1980. AB 11761 Jugendstil stijl danseres. Afm. 25 cm. In goede staat.
Porseleinen heilig figuur met bisquit porseleinen hoofd, door Herend. 20e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.
Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afm.5-12 cm. In goede staat.
Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G
Notenhouten wandrek met diverse porseleinen vingerhoedjes (1 op foto mist). 20e eeuw. Afm. 29x20x6 cm. In goede staat.
Zes Hollandse porseleinen borden 'Werkers van toen' gelimiteerde uitgave, in sepia kleuren. Afm. ø 20.5 cm. In goede staat.
Porseleinen kinderservies op houten dienblad en Nymphenburg porseleinen schaal met handgeschilderd tulp decor (beschadigingen) Afm. 25x33x5 cm en 34x24x4.5 cm. Cond.: R.
Oud Chinees porseleinen visgraat bakje. Tweede helft 20e eeuw, gemerkt. Afm. 3x6x7 cm. In goede staat.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.
Vier antieke keramieken sierborden, ca. 1910. Twee keer Villeroy en Boch. Twee keer Hoyerswerda, Afm. 23-24 cm. Cond.:G.
Schoonhoven keramieken schaaltje met Lloyd Rotterdam, scheepvaart decor. (bakfoutje) Ca. 1930. Afm. 3-14 cm. Cond.: R/G.
Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.
Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Vier deel Delftsblauw keramiek, 20e eeuw, 2 dekselvazen, deksel met stopverf vastgezet en 2 borden, oud Delft. 26,5cm. 24øcm. Cond;G
Vier maal oud Delfts keramiek. Twee grote sierborden, polychrom-blauw/wit. Eén maal dekselvaas (stukje gelijmd, beschadigd) en één asbak (haarlijn). Afm. 16-40 cm. Cond.: R/G.
Italiaanse porseleinen figuur, Kapitein Spavento Venetië Comedia del Arte, 20e eeuw. (één vinger af) Afm. 25.5 cm. Cond.: R/G.
Delfts aardewerken fruitschaal met florale decors (randschade). 18e-19e eeuw. Afm. ø 23 x 9.5 cm. Cond.: R.
Zes Deco Art porseleinen borden met gelithografeerde afbeeldingen Oldenzaal en goudrand. Beperkte oplage, 2002. Afm. ø 21 cm.
Acht delen antiek Duits zwiebelmuster (uien decor) porselein. Villeroy en Boch, ca. 1900. O.a.: Villeroy en Boch kan (zonder deksel). 7borden (één chip, één haarlijn) Afm. 20-24 cm. Cond.: R/G.
Antiek Japans sierbord (gemerkt) met figuren bij fruitboom decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 24.5 cm. In goede staat.
Oud vier-delige keramieken lampet-stel met blauw-wit floraal decor. 20e Eeuw. Afm. 14-34 cm. In goede staat.
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, wood en sons England 9-19cm. Cond:G
Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afm. 17 cm. Cond.: R.
Twee antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors. Ca. 1900. Afm. 29.3 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afm. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar. In goede staat 14cm.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afm. 22 cm. Redelijk/goed.
Duitse porseleinen figuur door A. Rempel. 'Ree met ree-kits'. 20e Eeuw. Afm. 15.5 cm, In goede staat.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afm. 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afm. 36-61 cm.
Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordhire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afm. ca. 20-32 cm. In goede staat.
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.
Twee antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor Mos Rose. Afm. 10-16 ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afm. 12 cm. In goede staat.