Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G
Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afm. 14x18 cm. en 20x17 cm. Cond.: G.
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. Voorstelling: Wilde bloemenveld. Lithografie op papier. Afm. 37x24 cm. Cond.: G.
Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Berry Brugman, gemengde techniek op papier. Bospad (Twickel). Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.
Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.
J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G
Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afm. 38x30 cm. Cond.: G.
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G
Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afm. 12x9 cm. Cond.: G.
Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G
Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G
Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.
Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G
Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G
Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 25x 36 cm. Cond.: G.
Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G
Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G
H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Kopie naar Prudisch Duitse school. Voorstelling: Duits stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 18x24 cm. Cond.: G.
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 36x25 cm. Cond.: G.
Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afm. 14x33 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Eenden aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 37x27 cm. Cond.: G.
Radjimin. Indonesische school. Voorstelling: Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x43 cm. Cond.: R/G.
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G
Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afm. 20x29 cm. Cond.: R.
Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afm. 41.5 x 29 cm. Cond.: G.
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Twee leuke florale werken 19e eeuws, 1x miniatuur boeket, 1x takken met fruit(monogram) aquarellen op papier5,5x4 en 18x21cm. Cond:G
Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Drie werken 18e eeuw op papier. Een maal aquarel narcis. Een maal gravure kat, S. Fokker Fec. Een maal vliegende eenkhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afm. 20-32 cm. Cond.: G
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afm. 43x27 cm. Cond.: G.
B. Wijngaard. Voorstelling: Stadsgezicht Laren met figuren. Aquarel op papier. Afm. 46x34 cm. Cond.: G.
Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afm. ca. 40x60 cm. Cond.: G.