Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Familie rose bord
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen fgamilie roze bord (tuin decor) (iets vaal), 17e - 18e eeuw. Afm. 5x22.7 cm. ø. In goede staat.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 80 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...

Yixing theepot (Chinees)
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afm. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

Jade plaqette
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame oude Chinese jade plaquette (medaillon) met tekst en figuur decor. Afm. 5.5 cm. In goede staat.

Bord, Rood glazuur
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen schotel met rode glazuur. (Gemerkt met zegelmerk). Afm. ø 21.7 cm. In goede staat.

Chin. blauw-witte vaas
Startprijs 2.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas, blauw-wit. Afm. 48 cm. In goede staat.

3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.

Erotica plaquette
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette, gesigneerd met erotica voorstelling (chips). Afm. 36x25 cm. In goede staat.

Grote knobbelvaas
Resultaat: 40 EUR

Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.

Makkums wandplaquette,
Resultaat: 100 EUR

Friese Harlingen Fayence plaquette, met landschap voorstelling. Ca. 1920. Gesigneerd L.J. v/d Wal. Afm. 39x33x2.5 cm. In goede staat.

2 Grote Makkumse borden
Resultaat: 80 EUR

Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.

Twee delen Makkum (bord/vaas+deksel)
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Makkums aardewerk, 20e eeuw, polychrome floraal. Dekselvaas en een sierschotel. Afm. 32 cm. - ø 32 cm. In goede staat.

2 Grote Makkumse borden
Resultaat: 60 EUR

Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G

3 Delen Makkum
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.

4 Delen Makkum (kom/schaaltje)
Resultaat: 60 EUR

Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G

5 Delen divers Makkum
Resultaat: 50 EUR

Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.

Tabakspot
Startprijs 60 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspot met negroïde jongen met hoge hoed. (Minimale chips). Ca. 1900. Cond.: G.

Porselein, Duits (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.

Kommen (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Leeuwarden keramieken kastkommen met florale decors. Zijn gesigneerd met v.d. Graaff, 1915-1965. Afm. 11.5 - 18 cm. ø. In goede staat.

Delfts Blauwe borden
Startprijs 50 EUR

Delfts Blauwe borden, 5 stuks.. 2x naar Rossum Duchattel, 2x paardenspan, 1x naar Louis Apol. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25-40 cm. Cond.: G

6 Delen Makkum (schaaltjes/bordjes)
Startprijs 50 EUR

Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G

Ragout kastkommen, Nankin (11 x)
Startprijs 250 EUR

Elf antieke Societè Ceramique Maastricht kastkommen, ca. 1880. Decor Nankin. Afm. 11x16.5 cm. ø. In goede staat.

Regout kastkommen, tea drinker (5X)
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke Societè ceramique Maastricht keramieken kastkommen, decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11x16 cm. ø. Cond.: G.

Servies Ragout, div. Pompeija
Resultaat: 160 EUR

Antiek Petrus Ragout Maastricht servies, ca. 1880. Servies gedecoreerd met Pompeia decor. Servies bestaat uit:8 ontbijtborden, theepot (deksel gerestaureerd), 9 grote borden, fruit treef, dekseldoos,...