G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G
Monogram rechtsonder Joh.B...., riviergezicht met roeiboot en figuren, aquarel op papier. 20x12cm. Cond:G
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Joop Kroppf 1892-1979, stadsgezicht met gracht en figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G
Beyer Düsseldorf 1884 Duitse school, stilleven met groente, fruit en gevogelte, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Victor Bauffe 1849-1921, attelierstempel rechtsonder, Achterhof in dorp, olieverf op linnen 33x24cm. Cond;G
Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
Bijker 1955 stadsgezicht met figuren olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G
A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G
Lindyer, omstreeks 1930 Rotterdams havengezicht, ets op papier 25x45cm. Cond:G
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 2e helft 20 eeuw, vrouw op stoel, verso, verwachting Sonja Capagne, pastel op papier 39x48cm. Cond:G
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G