Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Russische school, Verso gesigneerd. Dame met tablet in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 51x60 cm. Cond.: G.
G. Janowsky. Stadsgezicht Wenen met reclame Sacher en koetsen met figuren. Aquarel op papier. Afm. 18x28 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 17e-18e eeuw. Keramiek werkplaats met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 28x16 cm. Cond.: G.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Gijsbertus Craeyvanger 1866. 1810-1895. Voorstelling: Reizend gezelschap met paarden. Aquarel op papier. Afm. 47x37 cm. Cond.: G.
Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.
E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Ongesigneerd schilderij. 17e-18e Eeuw. Voorstelling: Interieur, man met tinnen klepkan bij wijnvat. Olieverf op paneel. Afm. 23x18.5 cm. Cond.: R/G.
Anatol Cernajaev, Russische school. Russisch gezin in buitenlucht. Olieverf op linnen. Afm. 50x80 cm. Cond.: G.
L. Balestieri, ca. 1930. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afm. 36x66 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G
Antieke Japanse drie-luik. Gesigneerd, ca. 1900. Ingekleurde houtsnede. Voorstelling: Japans oorlogschip met mariniers in sloepen. (één gaatje)l Houtsnede op papier. Afm. 71x36 cm. Cond.: R/G.
Novelli 1937. Adria, Italiaanse school. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50. Cond.: G.
Onduidelijk monogram, Hollandse school, 19e eeuw. Zeegezicht met Hollandse schepen. (beschadigingen) Olieverf op linnen. Afm. 60x47 cm. Cond.: R.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse schuur in bos. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond. G.
Onduidelijk. ca. 1880. Italiaans dorpsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. Cond.: G.
Cornelis de Bruin 1870-1940. Voorstelling: Nelly's Tuin, uit Dickens, Nelly (1905). Olieverf op linnen. Afm. 44x37 cm. Cond.: G.
Frans Baayens, 1896-1947 Enschede. Voorstelling: De Buurse beek. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
17e Eeuwse landkaart Groningae et Omlandiae Dominium vulgo De provincie van stadt en lande. Prachtige hand-ingekleurde landkaart. Gravure op papier. Afm. 58x47 cm. In goede staat.
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Stilleven met perzisch kleed, schaal en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 100x70 cm. Cond.: G.
Twee keer monogram J.K. 20e Eeuw. Voorstelling: Meisje met hoed. Aquarel op papier. Afm. 43x30 cm. Cond.: G. En één maal J.K., ook 20e eeuw. Voorstelling: Chique dame. Aquarel op papier. Afm. 36x24 cm...
M. Wimmer, ca. 1900. Duitse school. Burchtingang met figuren en rijtuig. Olieverf op linnen. Afm. 70x50 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Dirk Jan Ribbeling, 1932 Rosmalen. Surrealistische figuren compositie. Zwarte inkt op papier. Afm. 50x63 cm. Cond.: G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met citroenen op tinnenbord. Olieverf op paneel. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
Stef Canjels 2005, schelpenvissers op het strand, olieverf op linnen 50x83cm.; Cond:G
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Rasguin 1906, portret van een jonge dame in rijkbewerkte gouden lijst, tekening op papier, 55x46cm. Cond:G
G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G
Harrie Kuyten 1883-1952, Bergense school schilder, hutten en figuren, gemengde techniek op papier. 15x20cm. Cond;G
F,C.Corsius 1933, Hollandse school, stoomboot op ruwe zee, olieverf op linnen, 60x80cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met perziken op emaillebord. Olieverf op paneel. Afm. 30x24 cm. Cond.: G.
Theo v.d. Bieze. Voorstelling: Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afm. 40x45 cm. Cond.: G.
Ids Wiersma, 1878-1965. Voorstelling: Noorde dwars vaart, Drachten in de winter. Ets op papier. Afm. 17x21 cm. Cond.: G.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Jean Möhren, Duitse school 1876- . Dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30-40 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
N. de Bruyker, Belgische school, ca. 1900. Riviergezicht bij avond met boten. Olieverf op linnen. Afm. 65x40 cm. Cond.: G.
Gerard Krol, 1882-1950 (Enschede). Voorstelling: Kolk bij avond. Olieverf op paneel. Afm. 45x25 cm. Cond.: G.