Geslepen kristallen coupe, ca. 19 cm. met geschulpte rand en ruitslijpsel op 835/000 zilveren voet met biedermeier graveringen, ca. 10.5 cm. en bloemknop op de bodem. Nederlands gekeurd jl: X: 1857. (...
Zilveren suikerschep 835/000 met vleugelbak en fraaie steel, bekroond met wapen van Zutphen, achterzijde met inscriptie: 10juli 1897-1932, L. 11cm., ca. 8gr.
Geslepen kristallen karaf met divers slijpsel op voet met geslepen ster en platte geslepen stop. En een opaline karafje met 835/000 zilveren montuur met ketting en geslepen stop met gegraveerde zilver...
835/000 Zilveren tafelschier met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/00...
Zilveren 835/000 lepel, steel met gouden koets getrokken door vijfspan paarden met koetsier, ruiters en lakeien MT.: Kempen en Begeer, Zoetermeer. L.13cm., ca. 24gr.
Geslepen kristallen dekselcoupe met amandelslijpsel, knopdeksel met ingesloten luchtbel en hoge 835/000 zilveren poot met gravering van vier puntjes in ruitvorm. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Minimale...
Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.
Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.
Rond 800/000 zilveren pepermuntdoosje, met fraaie gedreven afbeelding op het deksel. Afm. Ca. 4 cm. Gewicht: 21 gram.
835/000 Zilveren miniatuur duwslee. Voorzien van graveringen en duwende man met meisje in de slee. Mr. A.F. Westerwaal - Amsterdam. Ca. 1910. Afm. 4x1.5x2.5 cm. Gewicht: ca. 10 gram.
Odeurflacon, voorzien van groen met gouden florale beschildering en 835/000 zilveren montuur met dop (dop iets gedeukt). Mr. W. Burger & Zonen - Haarlem. En een taps toelopende geslepen kristallen ode...
835/000 Zilveren miniatuur straatmuzikant met buikorgel en jongen met centenbakje. Mr. J.J. Oosterbaan jr. - Leeuwarden. Ca. 1860. Afm. 2.5x3.5x3.5 cm. Gewicht: ca.16 gram.
Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
Platte geslepen kristallen Engels lodderein karafje met kruisslijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. Hoogte: 7 cm.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Geslepen kristallen lodderein karafje met divers slijpsel en 925/000 zilveren montuur. Chester James Deakin & Sons. jl: V 1921, en geslepen kristallen stop. Hoogte: 8.5 cm.
835/000 Zilveren loddereindoosje. Fraai gevormd met scherpe graveringen. Mr. J.H. van der Meulen - Joure. jl: U 1979. Afm. 4.5x3.5x4.5 cm. Gewicht: 28 gram.
Antiek rond 835/000 zilveren pepermuntdoosje zonder scharnier, met streepdecor aan onderkant en zonnestralen gravering op het deksel. Mr. Gerrit Lazonder - Schoonhoven. jl: m: 1821. Afm. ø 4 cm. Gewic...
Vierkant 835/000 zilveren pepermuntdoosje met diverse graveringen. Toegeschreven aan Mr. H. Kuilenburg - Schoonhoven. jl: I: 1843 i. Afm. 4.5x4.5 cm. Gewicht: ca. 23 gram.
Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat
Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, L.20 cm Cond:G
Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkomstig van een ambassade) Mr JC Beg...
Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Bijzonder 835/000 zilveren botermes met getorste steel met parelrand en met exportkeur van Arcken-Batavia. MT J.H. Schijfsma, Sneek anno 1900. ca 46gr., L.20cm Cond:G