Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.
Kleine zilveren roomkom, antiek, met gedreven voorstellingen van figuren en krullen. Geplaatst op ronde voet met parelbewerking. ø 8,5x4 cm. Rand wat uit model, verder in goede staat.
Zeven Rosenthal , Gianni Versace, plated onderzetters, 2e helft 20e eeuw.6x voor glas en 1x voor fles. Aan de rand voorzien van gravures. ca. 10x10 en 12x12cm. In cassettes
Prachtige grote plated rechaud (inclusief dekselschaal). Twee-delig 20e eeuw, in 18e eeuwse stijl, . Afm. 29x43x27 cm. In goede staat.
Zilveren eierlepel, 833/000, met geschulpte opening in de bak en puntige steel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven, jl.: M:1896. ca 49 gram. In goede staat
Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...
Stel Duitse 800/000 zilveren sierkurken met fraaie florale bovenrand. Gemerkt: Afm. 7 cm.
Cassette met zilveren couvert en servetring, Duits 800/000. Een tafelmes, -vork en -lepel en servetband, allen voorzien van een gestanst kruldecor en voorzien van gravure: "Kathe". 22-25 cm en ø4,5x3...
Zilveren beker op voet, "Pokal". Bokaal op voet voorzien van bloemen, blad en getrembleerde bewerkingen met opgelegde lauerkrans met strik voorzien van gravure. De bokaal is voorzien van een deksel me...
Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.
Zwart houten wandelstok met zilveren greep, Duits 800/000, met getorste bewerking. Voorzien van meerdere reparaties. lengte 89 cm.
Zilveren papegaaibeugeltas, compleet met tashaak en petit-point tas, 833/000, 15, MT.: Koelensmit, Utrecht, jl.:f:1815 Beugelbreedte 17cm., In goede staat
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...
Geslepen kristallen koekschaal ø 24cm., met oa. waaierslijpsel aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie). MT.: G.v/d Velden, Amsterdam anno 1891
Twee thorapointers, éénthorapointer van hout met witmetalen ornamenten versierd met turkooisstenen lengte 48 cm. en een witmetalen thorapointer met vergulde bewerkingen en bezet met onyx en turkoois. ...
Vier paar zilveren oorhangers, met brisures en haken. Bewerkt, met zoetwaterparel en zirconia. Totaal ca 5 gram
Lot sieraden bestaande uit een set van oorhangers, hanger en een ring met paarse en witte stenen, en twee zilveren armbanden. Totaal ca 49 gram.
Twee zilveren mosterdpotjes met blauw glas, 925/000. Sierlijk bol mosterdpotje op 3 uitgewerkte pootjes met palmetversiering. Het potje is verder versierd met gedreven bloemen en krullen en heeft een ...
Kristallen waterkaraf met dop met zilveren knop, 835/000. Schenkkaraf uitlopend model met ster en geschulpt slijpsel, met schenktuit en greep. Voorzien van dop met een zilveren knop versierd met een d...
Zilveren slatang, 925/000, rijkelijk versierd met bloembewerkingen. De bak van de lepel is voorzien van een voorstelling van een man in de tuin verfraaid met een parelrand. ca 205 gram. 25x7 cm. ZI-ke...
Kristallen glaasje met stergravure, op hoge voet met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 88 gram. 8 cm.
835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affuitlijf, met draaiende wielen. Amsterdams keur. Afm. 5x1.5x1.5 cm. Gewicht: ca.14 gram.
Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.
Lot zilver bestaande uit bokaal met golfbal als nobus, één oor los, een kinderbeker met een opgesoldeerde parelrand aan de onderzijde, met gravure; Sallandse Golfclub, 925/000, MT.: Van Kempen en Beg...