32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR

Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G

Zeven bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR

Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 60 EUR

Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.

Houten Mariabeeld
Resultaat: 35 EUR

Grote houtgestoken Mariabeeld 20e eeuw in goede staat 75cm.

Jugendstil borstbeeld van een dame
Resultaat: 25 EUR

Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G

Groot houten beeld
Resultaat: 70 EUR

2 Bronzen figuren
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw, ongesigneerd 12-16cm. Cond:G

Bronzen Oosterse danseres
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G

Compositie beeld, waterdrager
Resultaat: 90 EUR

Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G

Bronzen beeld, man met zwaard
Resultaat: 60 EUR