Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Chinese borden 6472
2 Chinese borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dekselvaas, jade. 6499
Dekselvaas, jade.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Blauwe aardewerken kom 6155
Blauwe aardewerken kom

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Royal Albert servies 6188
Royal Albert servies

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Imari vaas 6279
Imari vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6294
2 Chinese vazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Chinese gemberpotten 6388
2 Chinese gemberpotten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Chinese paraplubakken 6389
2 Chinese paraplubakken

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gemberpotten 6459
Gemberpotten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Chinese bordjes 6495
2 Chinese bordjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Chinese dekselpot 6508
Antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
KPM + Herend schaaltje 6055
KPM + Herend schaaltje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Imari aardewerk, Putten 6101
5x Imari aardewerk, Putten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Regout borden, divers. 6180
Regout borden, divers.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lamp, (Kantonees) 6200
Lamp, (Kantonees)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6249
Chinese vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari wandbord (groot) 6265
Imari wandbord (groot)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Imari bord, 18e eeuw 6299
Imari bord, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Tablet met terra cotta medaillon 6300
2x Tablet met terra cotta medaillon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delen porselein 6351
3 Delen porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Spekstenen objekt (Chinees) 6376
Spekstenen objekt (Chinees)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vaasjes. 6379
2 Porseleinen vaasjes.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotel 6412
3x Chinese kop+schotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Siervazen (2x) 6438
Siervazen (2x)

Resultaat:

40 EUR