Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot antiek ruit-kristal 5577
Lot antiek ruit-kristal

Resultaat:

60 EUR

2 Lampen met kandelaren 2247
2 Lampen met kandelaren
Startprijs 90 EUR
Rado dameshorloge Florence 912
Rado dameshorloge Florence
Startprijs 60 EUR
Klok van porselein 3649
Klok van porselein
Startprijs 200 EUR
Houten pendule 3666
Houten pendule
Startprijs 575 EUR
Zilveren collier met hanger 929
Zilveren collier met hanger
Startprijs 25 EUR
Crucifix 2264
Crucifix
Startprijs 30 EUR
E. Ferey, Wintergezicht. 1006
E. Ferey, Wintergezicht.
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Wanddecoratie, scheepvaart 2281
Wanddecoratie, scheepvaart

Resultaat:

25 EUR

Guilliaume Corneille, zeefdruk. 1023
Guilliaume Corneille, zeefdruk.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Fries kantoortje 3683
Fries kantoortje

Resultaat:

260 EUR

Miniatuur, 18e-19e eeuw. 1036
Miniatuur, 18e-19e eeuw.
Startprijs 300 EUR
Andries Verleur, 1905. 1040
Andries Verleur, 1905.
Startprijs 200 EUR
Glazen vaas 5595
Glazen vaas
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Schemerlamp, met vrouwfiguur 2298
Schemerlamp, met vrouwfiguur

Resultaat:

56 EUR

Verkocht
B. Brugman 1053
B. Brugman

Resultaat:

200 EUR