Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen kinderservies op dienblad 6468
Porseleinen kinderservies op dienblad
Startprijs 20 EUR
Collectie van 6 borden 'werkers van toen' 6469
Collectie van 6 borden 'werkers van toen'
Startprijs 20 EUR
2 Antieke witte meissen borden 6487
2 Antieke witte meissen borden
Startprijs 20 EUR
Porseleinen schertsfles 6506
Porseleinen schertsfles
Startprijs 20 EUR
Porseleinen plaquette 6507
Porseleinen plaquette
Startprijs 20 EUR
8 Delen Zwiebelmuster 6509
8 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 20 EUR
3 KPM borden 6514
3 KPM borden
Startprijs 20 EUR
3 Porseleinen beeldjes 6518
3 Porseleinen beeldjes
Startprijs 20 EUR
Rotterdams Lloyd schaaltje 6522
Rotterdams Lloyd schaaltje
Startprijs 20 EUR
Japans bord 6538
Japans bord
Startprijs 20 EUR
6 Borden, betreffende Oldenzaal 6470
6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startprijs 25 EUR
Kop+schotels, 19e eeuw (2x) 6498
Kop+schotels, 19e eeuw (2x)
Startprijs 25 EUR
KPM bordje + beeldje 6503
KPM bordje + beeldje
Startprijs 25 EUR
2 Porseleinen beeldjes 6516
2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 25 EUR
Borden met schepen 6537
Borden met schepen
Startprijs 25 EUR
Plaquette, Boch 6544
Plaquette, Boch
Startprijs 25 EUR
Klok met 2 trompetvormige vazen 6056
Klok met 2 trompetvormige vazen
Startprijs 30 EUR
Rosenthal bord 6059
Rosenthal bord
Startprijs 30 EUR
3 Tsjechische figuren 6236
3 Tsjechische figuren
Startprijs 30 EUR
6x Kop+schotels, (Japans Mocca) 6276
6x Kop+schotels, (Japans Mocca)
Startprijs 30 EUR
Waterbak met tinnen kraan 6288
Waterbak met tinnen kraan
Startprijs 30 EUR
Theepot, Kantonees 6343
Theepot, Kantonees
Startprijs 30 EUR
Tabakspot 6350
Tabakspot
Startprijs 30 EUR
Mariabeeld, bisquit porselein 6383
Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR