Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...
Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met Familie Verte landschap- met kraanvogel decors. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 4,8 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...
Chinees porseleinen pijpvaas, 19e eeuw. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met rondom draken in wolken decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, bestaande uit een koffie-, thee-, melkkan en een suikerbak. Ovaal model met cannelures en bloembewerkte knop. Geplaatst op een ovale gladde voet. Importeurste...
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Twee prachtige grote fijn gedecoreerde Imari porseleinen dekselvazen met florale decors, paradijsvogels, vazen etc.. Gemerkt, bodemmerk. (één binnenrand deksel is professioneel gerestaureerd). Afmeti...
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
Zilveren moccaservies, 835/000, model Versaille, bestaande uit een moccakan en melkkan, met houten greep, suikerpot en lepelvaasje staand op langwerpig gecontourneerd blad, ca 27,5 cm. Lepelvaasje MT....
Twee-delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afmeting 117x80x42 cm. In goede staat.
Toon van Ooyen. 1885-1954. 'Hollands wintergezicht met ijspret'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten empire hoektafel met halve zuilen, messing capitellen, marmeren blad en bronzen sierwerk. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 84x111x80 cm. In zeer goed...
Zeven maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogels decors etc. . 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 5,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floraal- en vogel decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pijpvazen met draken en paradijsvogel decors (gemerkt). 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...
Neuchattel console wandklok met originele beschildering, achtdaags-uurwerk, spillegang, touwtjesslinger en datum-aanduiding. 18e Eeuw. Klok heeft mooie gave emaille wijzerplaat. (deurtje achter scharn...
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Ming kommen uit de 16e eeuw met florale decors. één met lichte randglazuur schades en één met lichte randglazuur schades + haarlijn. Afmeting: 7,3 x 17 cm ø. In redelijk/goed...
Zilveren bestek, 800/000, merk BSF, bestaande uit 12 tafellepels ( waarvan 6 nieuw), 12 tafelvorken ( waarvan 6 nieuw), 8 tafelmessen, ( waarvan 5 nieuw), 12 dessertlepels ( waarvan 6 nieuw), 12 desse...
Antiek bronzen figuur door H. Gladenbeck, 1827 - 1918. Romeinse vrouw met lyra op marmeren basement. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse notenhouten ranken-kussenkast met putti, cherubijnkoppen, Korintische zuilen, lades (uitneembaar). Circa 1800. Kleine restauraties noodzakelijk. Afmeting: 212 x 76 x 210 cm. In...
Chinees porseleinen Daoguang (diepe) schotel met zeldzame florale decor. 19e Eeuw. Afmeting: 6 x 28,3 cm. In goede staat.
Gouden naainecessaire 750/000, Nederlands gekeurd, in een schildpaddoos. Naainecessaire , 7 delig, bestaande uit een rijgnaald, priem, een naaldenkoker, 2 garenwinders, een vingerhoed en een schaartj...
Oude Chinees porseleinen plaquette, 20e eeuw. Gemerkt, en met tekst. Hoogwaardigheidsbekleders. Mooie kwaliteit. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
Hollands eiken Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Met hek en origineel Louis Seize beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 147 x 52 x 226 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Ming wierrookbrander met Swatow blauw florale decors, staande op drie pootjes. 16e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18,7 cm ø. In zeer goede staat.
Groot zilveren bestek, 835/000, model Haags lofje, bestaand uit 10 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 tafellepels, 6 dessertlepels, 2 juslepels, 2 aardappellepels, 3 opdienlepels, 2 botermesjes, 2 kaasm...
Zeer grote antieke strijdwagen op marmeren basement. Ca. 1930. Zwaar compositie metaal, verguld plated en bronskleurig gepatineerd (Frankrijk). Afmeting. 80x27x51 cm. In goede staat.
Lot van zestien Kutani trekpotten, deels gemerkt. (minimale chip mogelijk). 19e Eeuw. Afmeting: 11 -16 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee maal Willem Witsen, 1860-1923. Eén maal kade met figuren bij regen. Eén maal grachtgezicht Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. en 31 x 24 cm. In goede staat
Buitengewoon mooie antieke wortelnoten Lenzkirch console klok met rijkelijk brons beslagen. Circa 1890. Geheel in goede originele staat. Lenzkirch AUG Nr.: 970975. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...
Antieke 19e eeuws wortelnoten Barok Louis Quinze commode. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 77 x 100 x 52 cm. In zéér goede staat.
Antiek bronzen vergulde Louis Seize vaas-pendule. Circa: 1800. 'Lepaute a Paris'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met touwtjesslinger. Donkerbruin gebruineerd. (één ornament moet nieuw v...
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met celadon glazuur, Foohond en paradijsvogel. Eén maal met landschap en figuren decor. Afmeting: 58 - 61 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.
Unieke Hollands zilveren tuimelkan, 833/000, met zilveren houder voorzien van brander, met parelranden versierd , Art Deco, MT.: van Kempen, Voorschoten, jl.:. F: 1915 In goede staat
Hollandse orgelgebogen wortelnoten vier-laden commode, 18e eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting . 80x82x51 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...
Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat
Groot antiek bronzen beeld door P. Dubois. Paul Dubois, 1827-1905. Voorstelling van een Joodse jongen met kruik en Joodse ster die roept. Mooie patina. Afm. 68 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, merk Rochemont, met ronde kast met opliggende rand, ø22 mm, goudkleurige wijzerplaat met Romeinse cijfers, voorzien van een schakelband met klapsluiting, breedte 12 m...
Twee grote antiek Chinees porseleinen dekselvazen met teksten en Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Met emaille beschilderingen. Afmeting: 34 x 20 cm ø. In goede staat.
Bijzonder zilveren theeservies, 833/000, met een theepot, afsluitbare theebus, suikerpot en melkkan. Ovaal model met cannelures en dubbele filetrand, geplaatst op een ovale gladde voet. De deksels zij...
Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca 11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatie...
Vroeg 19e eeuws Franse bronzen empire vaaspendule met versieringen en zwanenhalsen. (goud deels overgeschilderd). Circa 1800. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting...
Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...
Groot Renaissance deurslot met originele poortwachtersleutel. 17e Eeuw. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede werkende staat
Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...
Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame Oosterse houtgestoken opengewerkte stoel met draken, figuren, wolken, ranken, koppen etc.. (China of Indonesië).
Zeldzame Louis Seize vergulde houtgestoken spiegel met afneembare kroon en rozetten en guirlande met originele vergulding Spiegelglas later. Afmeting: 165 x 68 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Hollands barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, staand klauwpoten (minimale beschadigingen). Circa 1760. Afmeting: 252 x 195 x 65 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke notenhout gestoken spiegel. 19e Eeuw, met roccaille, ranken met bloemen. Afmeting: 130 x 114 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Zeer grote antieke bewerkte Afrikaanse ivoren olifant-tand met figuren decors. Circa 1910. Afmeting (hoogste kant) 167 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Familie Rose Chinese bolvaas, 19e eeuw. Gemerkt 'Ouang Xi'. Met fijn geschilderde Chinese tuin decor rondom met vleermuizen, vogels etc. en goud decor. Afmeting: 28,5 x 19 cm ø. In goede staat
Zeldzaam Chinees porseleinen Yongzheng bord met gedetailleerde figuren en goud decor. Afmeting: ø 23,2 cm. In goede staat.
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese of Japanse ivoren figuren op houten basement. Circa 1900. Oude vrouw met karpers, oude man met wandelstok. Mooie kwaliteit. Afmeting: 42 - 43 cm. In goede staat.
Voorzien ...
W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat
Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat
Fraaie geelgouden armband, 585/000. Schakelarmband, breedte 13,5 mm, met schakels bestaande uit langwerpige staven met een holling met lijngravure aan de bovenzijde. Voorzien van bakslot en 2 veilighe...
Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Prachtig collier van bloedkoralen met groot antiek gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen bloedkoraal, kaasvormig, 9-10 mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met geschulpte rand, fil...
Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.
Carlo Bugatti, 1856-1940. Italië-Frankrijk. Zeldzame Siege de Forme asymetrique assymetrische stoel met koper beslagen. Diverse houtsoorten, metaal en been. (originele vondst toestand) minimale wormb...
Wortelnoten Haagse staande klok. 'Oliver van der Cloese Hage'. Achtdaags met ankergang, halfuur-slag op bel, seconden en dagaanduiding. Afmeting: 40x25x245 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode en kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (ge...
Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode, kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (gesi...