Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sierschotel 2521
Bronzen sierschotel
Startprijs 25 EUR
Lot divers (enveloppen/poststukken) 2713
Lot divers (enveloppen/poststukken)
Startprijs 25 EUR
Glazen asbak 5529
Glazen asbak
Startprijs 25 EUR
Glazen vaas, Bruno Mauder 5594
Glazen vaas, Bruno Mauder
Startprijs 25 EUR
6 Borden, betreffende Oldenzaal 6470
6 Borden, betreffende Oldenzaal
Startprijs 25 EUR
Kop+schotels, 19e eeuw (2x) 6498
Kop+schotels, 19e eeuw (2x)
Startprijs 25 EUR
KPM bordje + beeldje 6503
KPM bordje + beeldje
Startprijs 25 EUR
2 Porseleinen beeldjes 6516
2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 25 EUR
Borden met schepen 6537
Borden met schepen
Startprijs 25 EUR
Plaquette, Boch 6544
Plaquette, Boch
Startprijs 25 EUR
Set rosenthal sieraden 86
Set rosenthal sieraden
Startprijs 30 EUR
Zilveren zakhorloge 187
Zilveren zakhorloge
Startprijs 30 EUR
Zilveren vaas 222
Zilveren vaas
Startprijs 30 EUR
Collier van grijze agaatkralen 237
Collier van grijze agaatkralen
Startprijs 30 EUR
Zilveren theezeef 324
Zilveren theezeef
Startprijs 30 EUR
Koraal colliers 486
Koraal colliers
Startprijs 30 EUR
Dubbeltjesarmband 536
Dubbeltjesarmband
Startprijs 30 EUR
5 Kralen 582
5 Kralen
Startprijs 30 EUR
Collier van rood bruine agaat 586
Collier van rood bruine agaat
Startprijs 30 EUR
Kristallen lepelvaasje & borrelglaasje met zilver 615
Kristallen lepelvaasje & borrelglaasje met zilver
Startprijs 30 EUR
Bonbonschaal met zilveren beugel. 623
Bonbonschaal met zilveren beugel.
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring 654
Zilveren ring
Startprijs 30 EUR
Zilveren vleesvork 711
Zilveren vleesvork
Startprijs 30 EUR
2 Kristallen glazen op zilveren voet. 716
2 Kristallen glazen op zilveren voet.
Startprijs 30 EUR