Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pijpvaas, Cheng Long (geel). 6097
Pijpvaas, Cheng Long (geel).

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6220
2 Chinese vazen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
8x Chinese verdeelschaal 6257
8x Chinese verdeelschaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3 Chinese vazen 6260
3 Chinese vazen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6023
2 Chinese vazen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
6x Kop+schotel, China. 6078
6x Kop+schotel, China.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
6x Kop + schotel (peterselie motief) 6079
6x Kop + schotel (peterselie motief)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
9x Imarie borden (18e Eeuw) 6106
9x Imarie borden (18e Eeuw)

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeven maal Chinees porselein 6415
Zeven maal Chinees porselein

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6024
2 Chinese vazen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
6x Meissen borden 6058
6x Meissen borden

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6295
2 Chinese vazen

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
9x Meissen borden (diep) 6053
9x Meissen borden (diep)

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6x Meissen borden 6057
6x Meissen borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4x Delfts blauwe bordjes 6133
4x Delfts blauwe bordjes

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zeldzame schotel (17e Eeuw) 6028
Zeldzame schotel (17e Eeuw)

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
2x Chinese knobbelvaas 6335
2x Chinese knobbelvaas

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
6x Chinese kop+schotel 6355
6x Chinese kop+schotel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6005
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
Lot Limoges Cartier 6016
Lot Limoges Cartier

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3 Officieren te paard 6287
3 Officieren te paard

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Dekselpot 6422
2x Dekselpot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas 6035
Chinese dekselvaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Fam. Rose kopjes. 6046
2x Fam. Rose kopjes.

Resultaat:

375 EUR