Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Imari trekpotje 6144
Imari trekpotje

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel 6043
Grote Chinese schotel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
8x Meissen borden 6066
8x Meissen borden

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kang Xy bord, 18e eeuw. 6140
Kang Xy bord, 18e eeuw.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6143
2 Chinese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6221
2 Chinese vazen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Kan, 'Merkelbach Grenzhausen' 6136
Kan, 'Merkelbach Grenzhausen'

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
6x Kop + Schotel, Kapucijner. 6146
6x Kop + Schotel, Kapucijner.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Rörsstrand servies 6075
Rörsstrand servies

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese penselenlegger. 6148
Chinese penselenlegger.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6190
2 Chinese vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinees bord, bloem motief 6217
3x Chinees bord, bloem motief

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinees bord, bloem motief 6218
3x Chinees bord, bloem motief

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas. 6086
Chinese drakenvaas.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
2 Borden (18e-19e eeuw) 6128
2 Borden (18e-19e eeuw)

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Cartier limoges porselein 6014
Cartier limoges porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese kom, groot. 6246
Chinese kom, groot.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
21x Kerstborden 'Royal Copenhagen' 6213
21x Kerstborden 'Royal Copenhagen'

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Lot Capucijner servies  6325
Lot Capucijner servies

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Vitrine+Chinose vaasjes 6409
Vitrine+Chinose vaasjes

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
2 Chinese vazen 6009
2 Chinese vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6034
Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ovale schaal K.P.M. 6181
Ovale schaal K.P.M.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drakenhond+los zittende dame, Chinees. 6199
Drakenhond+los zittende dame, Chinees.

Resultaat:

250 EUR