Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk.
Startprijs 40 EUR

Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

2x Pop zonder pruik.
Resultaat: 40 EUR

Twee maal oude porseleinen poppen. Eén maal repro JDK 237, CD 1989. Eén maal repro Kestner (tweede helft 20e eeuw.) Afmeting: 42-43 cm. In goede staat.

13 Modelauto's 1:24
Startprijs 45 EUR

Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...

Ca. 60 modelauto's
Resultaat: 45 EUR

Kavel met ca. 60 modelauto van diverse merken, voornamelijk schaal 1:43 waaronder: Dinky Toys, Lesney. Corgi, Matchbox. Diverse condities.

Imari kraagvaas op voetje
Resultaat: 35 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 62 cm. In goede staat.