Twee oude Indonesische krissen met houten schedes. Waarvan één met bewerkt heft. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 49 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekist met bandintarsia en parelmoer (slotje mist). Afmeting: 11 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Prachtige grote mahoniehouten theekist met twee dekselhouders en één melange glas centraal. Compleet met sleutel Vroeg 19e eeuw. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In uitstekende staat.
Franse notenhouten dekseldoos met florale intarsia. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Drie maal oude/antieke kistjes. Eén maal 19e eeuw, palissander theekist met plated. Twee maal 20e eeuw, mahonie/noten. Afmeting: 16 x 21 x 13 cm. 20 x 8 x 6 cm. en 7 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Schildpad dekseldoos met ivoor. 19e Eeuw. (pootjes missen). Verder in goede staat. Afmeting: 5 x 15 x 7,5 cm.
Oude Chinese houten dekseldoos met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Mahoniehouten lessenaar met klepdeksel. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 43 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf stuks Indonesische houtgestoken dekseldozen met florale decors en één Post Its-houder, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.