Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
101 Resultaten
Kavel: 5500

Daum, Toekan

Resultaat: 90 EUR

Daum France, Glazen toekan, 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5501

Daum, klok

Resultaat: 90 EUR

Daum France. Glazen bureau-klok met old timer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 24 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Daum, Vaas.

Startprijs 200 EUR

Daum France. Glazen vaas met cassis-kleurige bloemen. 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Kristallen figuren, 33x (o.a. Swarovski)

Startprijs 350 EUR

Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

2x Gember coupe

Resultaat: 225 EUR

Twee mooie kristallen gember coupes met deksel. 19e Eeuw. (minimale chips en stukje eraf). Afmeting: 36 x 19 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5505

Kristallen deksel coupe

Startprijs 125 EUR

Geslepen deksel coupe met gecontourneerde omranding (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5506

Glazen mokka servies+dienblad

Startprijs 100 EUR

Rood glazen mocca servies met goud decors en florale emaille decors. 20e Eeuw. Het servies bestaat uit een moccakan, melk en suikerpot, vijf kop+schotels en een tablet/dienblad. Afmeting: 6 - 22 cm. I...


Kavel: 5507

Karaf + 6 Glazen (blauw/goud)

Startprijs 100 EUR

Oud glazen servies met bladgoud en florale emaille decors, 20e eeuw. Het servies bestaat uit een stopkaraf en zes hoge glazen. Afmeting H. 17 /45 cm.In goede staat.


Kavel: 5508

Glazen schaal op zilveren voet

Startprijs 150 EUR

Bijzondere handgeschilderde opaline schaal met accoladevormige goudkleurige rand geplaatst op zilveren vierkante voet, gestanst en versierd met dolfijnenkoppen en acanthusbladeren. Deels gevuld. ca 18...


Kavel: 5509

Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)

Startprijs 250 EUR

Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Cactuspot, 'Graniver' (blauw)

Startprijs 45 EUR

Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm


Kavel: 5511

Boheems kristallen lamp

Startprijs 80 EUR

Grote oude Boheemse kristallen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting H.53cm.,In goede staat.


Kavel: 5512

3x Gesign. Jugendstil vazen

Resultaat: 130 EUR

Drie Jugendstil-stijl glazen vazen. Gemerkt Brantz ? 20e Eeuw. Blauw-oranje iriserend. Afmeting: 19-35 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

2x Jugendstil bolvazen

Resultaat: 100 EUR

Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5514

Div. vazen (groen glas) + asbak

Resultaat: 70 EUR

Zeven maal Hollandse glazen bloembol vazen. Onder andere; Leerdam, Anna Groen etc.. Plus extra één asbak Murano. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Gallé vaas

Resultaat: 425 EUR

Franse Gallé gemerkte glazen vaas. Lichtgroen-zalm kleurig. 20e eeuw. Jugendstil-stijl. Gebruikssporen tonen leeftijd aan. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

Lot uranium glas

Resultaat: 40 EUR

Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Lot glaswerk (11x)

Resultaat: 50 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk (11 x). Zes Jugendstil glazen met parelmoer effect. Twee Art Deco beschuit deksel dozen. Eén tafelstuk (twee delig). Twee schalen.


Kavel: 5518

Jugendstil kan

Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse Jugendstil W.M.F, schenkkan met compositie metalen vernikkeld montuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Kristallen karaf met zilveren label.

Startprijs 80 EUR

Kristallen scheepskaraf op een grote platte voet met geslepen stop voorzien van ingesloten luchtbel. Met zilveren label, 925/000, met opschrift COGNAC. MT.: Richards & Knight, London, jl.:R1973


Kavel: 5520

4x Glaswerk

Resultaat: 80 EUR

Vier maal design glas. Eén schaal Kosta Boda Wolf. Eén vaas Royal Leerdam Crystal (blauw-groen transparant). Eén hoge vaasfles Kosta Boda, K. Engman. Eén maal kaarskandelaar Kosta Boda. Afmeting: 19,5...


Kavel: 5521

Zilveren overlay parfumflacon

Startprijs 120 EUR

Oude zilver overlay Jugendstil-stijl parfumflacon, 20e eeuw. Monogram J.B.D. Afmeting: 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Lampje, Callé

Resultaat: 80 EUR

Glazen Gallé Jugendstil-stijl lampje in paddestoel vorm (lampje ook in stam). Oranje-rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

2 Menages

Startprijs 40 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.