Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
19 Resultaten
Kavel: 2700

Ansichtkaarten automaat

Resultaat: 135 EUR

Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2701

5x Zilveren munten 1/2 gulden

Resultaat: 60 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919


Kavel: 2702

Zilveren fl 2,50 1847

Startprijs 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.


Kavel: 2703

14 Nikkelen stuivers

Startprijs 80 EUR

Kavel met 14 nikkelen stuivers: Drie ronde nikkelen stuivers (5 cent) zg. nachtkwartje, complete serie koningin Wilhelmina 1907,1908 en 1909, Elf vierkante nikkelen stuivers (5 cent) Koningin Wilhelmi...


Kavel: 2704

Leuk kavel (zilveren) munten, vnml. Duitsland

Resultaat: 180 EUR

Leuk kavel met voornamelijk zilveren (Duitse) munten waaronder: 5 Mark 1914, 3x 3 Mark (1908, 2x 1912), ca. 40x 1 Mark ( 1874-1915), ca. 70x 1/2 Mark (1905-1919) en diverse munten uit overige landen e...


Kavel: 2705

Interessant kavel munten

Startprijs 100 EUR

Interessant kavel met diverse munten waaronder: Nederland: 14x 1/2 cent (1909-1940), 36x 1 cent (1877-1942), 2x 2,5 cent (1877-1880), diverse 19e eeuwse munten uit Batavia en Ned. Indië, tevens Duitsl...


Kavel: 2706

Davo insteekalbum

Startprijs 100 EUR

Davo insteekalbum. Met postfris 50-er, 60-er, 70-er, 80-er en 90-er jaren. Waaronder doorlopende series Beatrix met hoge waarden + veel blocs.


Kavel: 2707

Postzegelverzameling Ned. IV

Resultaat: 50 EUR

Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.


Kavel: 2708

Postzegelverzameling Ned. III

Startprijs 40 EUR

Davo Chrijstal album deel III. Jaren 1986-1995 postfris (niet helemaal compleet).


Kavel: 2709

Bronzen penningen in cassette (20 st.)

Startprijs 75 EUR

Lot van 20 oude/antieke bronzen penningen, (koningshuis etc.). Afmeting: 30 x 24 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2710

5 Reichsmark Lessing 1929

Resultaat: 50 EUR

Munt van 5 Reichsmark 1929D, Gotthold Ephraim Lessing (1729-1929), ø3,7cm. In goede staat


Kavel: 2711

Lot postkaarten

Startprijs 100 EUR

Lot vooroorlogse postkaarten, Europa. Afmeting: 4,5 x 9 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2712

Lot antiquarische ansichten/foto's.

Startprijs 70 EUR

Groot lot Duitse antiquarische ansichten-boekjes, foto's, houtsnede etc.. Afmeting: 10 x 26 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Lot divers (enveloppen/poststukken)

Startprijs 25 EUR

Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2714

2 Albums postzegels

Resultaat: 50 EUR

Twee oude postzegelverzamelalbums. Eén maal Victoria Nederland, divers ongestempeld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw, veel blokken. Eén maal Nederland, gestempeld en ongestempeld, divers. Eerste ...


Kavel: 2715

Album divers (veel Nederland)

Resultaat: 50 EUR

Oude Jugendstil postkaarten verzamelalbum, veel Nederland + Europa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 25 x 4,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2716

Bronzen penning (J. Villeneuve)

Startprijs 60 EUR

Bronzen penning (J. Villeneuve). "L'INDOCHINE A L'EXPOSITION COLONIALE INTERNATIONALE// PARIS 1931", ca. 75gr., ø5,5cm. In goede staat


Kavel: 2717

Lot kaarten Enschede

Resultaat: 60 EUR

Twee maal een lot oude postkaarten van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2718

5 Duitse Mark, Freidrich von Schiller

Resultaat: 80 EUR

Zilveren (999/000) munt van 5 Mark 1955, Friedrich von Schiller, "Zum 150. Todestag".