Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Aida Express 1250 Record 250
Resultaat: 150 EUR

Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afmeting. 35x15x15. In zeer goede staat

Lectuurbak "Pilastro"
Startprijs 50 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat

Tafelstuk op bronzen voet.
Startprijs 75 EUR

Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.

Vergulde antieke koperen schaal
Startprijs 80 EUR

Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.

Vijzel
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.

Lot divers koperwerk
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Onder meer met een warmhoud-rechaud, kolenbak, ketels, kruik etc. In goede staat.

Lampje 'Boot'.
Resultaat: 60 EUR

Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.

Staande lamp, (koper)
Resultaat: 70 EUR

Grote koperen staande lamp. Vier-lichts, 20e eeuw. Afmeting: H.161 cm. In goede staat.

Tafellamp, messing
Resultaat: 85 EUR

Grote antieke historisme kandelaar-tafellamp met Griekse vrouw, circa 1890. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Hal-lamp, verguld.
Resultaat: 50 EUR

Grote ijzeren goud-kleurige hal lamp. Drie-lichts met glas. Italië, circa 1980. Afmeting: 77 x 55 cm ø. In goede staat.

Tinnen WMF-bordje.
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits W.M.F. Jugendstil tinnen wandbord (Nr. 333 A). Circa 1910. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Graan maten.
Resultaat: 50 EUR

Zeven ijzeren graanmaten. Vroeg 19e eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 31 cm. In goede staat.

Antiek boek, Th. Salmon
Resultaat: 70 EUR

Hollands antiquarisch boek. Th. Salomon, Hedendaagse Historie. Met landkaarten door Isaak Tirion 1741. In mooie originele lederen band. 18e Eeuw. Afmeting: 21 x 14 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Manuscript Excerpten Quarto.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Duits antiquarisch manuscript Excerpten, handcalligraphie in originele band, lichte slijtage. Afmeting: 4 x 20 x 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbel met messing beslag
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse bijbel met originele lederen band en bronzen beslag. D.M. Lutherus, door Samuel Schoonwald in 1725. Met landkaarten. Afmeting: 13 x 23 x 27,5 cm. In goede staat.

Bijbel, Staten Generaal.
Resultaat: 160 EUR

17e Eeuw. Hollandse Staten Generaal bijbel. 'Eendracht maakt macht'. Gesigneerd 1649. Bijbel is voorzien van originele lederen band met koperen beslag. Dordrecht Synode Nationael, 1618 einde 1619. (ge...

Bronzen 'Grape'.
Startprijs 120 EUR

Zware antieke bronzen 'Grape' met prachtige patina. Afmeting: 15 .x ø13cm. In goede staat.

Messing empire petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.

5 Kistjes 'Indonesië"
Resultaat: 63 EUR

Vijf stuks Indonesische houtgestoken dekseldozen met florale decors en één Post Its-houder, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

Schildpad doosje
Resultaat: 60 EUR

Schildpad dekseldoos met ivoor. 19e Eeuw. (pootjes missen). Verder in goede staat. Afmeting: 5 x 15 x 7,5 cm.

3x Japans lakkistje
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Japanse lakwerk kisten met beschildering, floraal en vogels. Circa 1930.Afmeting 18x15x6cm, 30x9x3,5cm. en 33x10x7cm. In goede staat.

Dekseldoos, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Franse notenhouten dekseldoos met florale intarsia. 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 31 x 21 cm. In goede staat.

Lot dolken+kruithoorns
Startprijs 120 EUR

Lot diverse oude/antieke kruithoorns, tomahawks, krissen, holster DDR. Afmeting: 17 x 57 cm. In redelijk/ goede staat.

2x Indonesische kris + schede.
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Indonesische krissen met hout en met messing beslagen schedes. 20e Eeuw. Afmeting: L.49-50 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Startprijs 100 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Jugenstil blaker
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil blaker. Messing met parelmoer lelieblad, circa 1910. Afmeting: 11 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen wandkandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke bronzen wandkandelaar met meisjes figuur. Twee-lichts, in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 40 x 31 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Grote messing kandelaar
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote messing Jugendstil kaarskandelaar met bloemen, elf lichts. Circa 1910. Afmeting: H.104 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Boedha.
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.

Chinese dekselbeker, hoorn.
Startprijs 325 EUR

Zeldzame Chinese opengewerkte hoornen dekselhouder (reukverdrijver) met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen Chinees vaasje
Startprijs 300 EUR

Antieke bronzen vaas met florale decors en figuren, 19e eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm

2x Fotolijst (messing).
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Jugendstil opengewerkte messing fotolijsten. Man met mandoline en florale decors. Afmeting: 33 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Hanglamp met gekleurde kappen
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.

2 Jugenstil bronzen wandborden
Startprijs 500 EUR

Twee prachtige antieke bronzen Jugendstil wandborden, octagonaal met zweepslag decors. Circa 1900. Afmeting: 35,5 x 35,5 cm. In goede staat.

Ivoren Okimono
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Japanse ivoren gesigneerde Okimono. Eerste helft 20e eeuw. Man met kinderen en fruitmand. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Indische olifant met figuren
Resultaat: 275 EUR

Oude/antieke ivoren sculptuur. Eerste helft 20e eeuw. Indische olifant met figuren, fijn gestoken. Afmeting: H.13 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Ivoren tand (bewerkt)
Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote antieke bewerkte Afrikaanse ivoren olifant-tand met figuren decors. Circa 1910. Afmeting (hoogste kant) 167 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Verner Panton Moon design lamp
Resultaat: 220 EUR

Oude design hanglamp, door 'Verner Panton Moon Design'. Wit kunststof met chrome (lichte oxidatie). Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Lampenvoet (marmer+verguld brons)
Resultaat: 180 EUR

Grote oude marmeren lampenvoet met verguld brons, met dolfijnen. Italië. 20e Eeuw. Afmeting: H.46 cm. In goede staat.

Kazuifel
Startprijs 150 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

Marmeren zuil
Resultaat: 250 EUR

Zwarte massief marmeren piedestal in empire-stijl, met vier Korintische zuilen en messing capitellen. Circa 1920. Gewicht is circa 200 kilo. (minimale chips). Afmeting: 109 x 39 x 46 cm. In goede staa...

3x Houten beelden Amsterdammer.
Startprijs 320 EUR

Drie grote houtgestoken beelden van een Amsterdams staand horloge. In originele polychromie. (beschadigingen + kleinere restauraties). Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.

Springbok
Startprijs 450 EUR

Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Bronzen sta-lamp
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke zware bronzen sta-lamp met putti en phoenixen. Circa 1920. Afmeting: H. 170 cm. In goede staat.

Empire kandelaar
Startprijs 350 EUR

Bronzen empire kaarskandelaar, 19e eeuw. Drie-lichts, met Griekse vrouw. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Empire stijl lamp.
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame antieke grote vergulde messing empire-stijl lamp. Twaalf-lichts. 19e Eeuw. Met donker gepatineerde bronzen figuur, slangen en kariatyden. Afmeting: 95 x 55 cm. In goede staat.