Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afmeting. 103 cm. In goede originele staat.
Twee grote moderne keramieken vazen met bronskleurig glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm ø. In goede staat.
Duitse antieke schenkkan met geschilderd glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afmeting. 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel. Circa: 1800. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Ivoren medaillon 'Herzog van Sachsen' Jo. Ernest. IVN. D. 19e Eeuw. In mahonie lijstje. Afmeting: ø 7,5 cm. In zeer goede staat.
Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat
Twee oude Japanse cloisonné vaasjes met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oude Oosterse bronzen hanglamp en Chinese bronzen koro met draken en tekens. Afmeting: 20 - 25 cm.
Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.
Antiek eikenhouten drankvat met hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 27 cm ø. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.
Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.
Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.
Zilver schild, B.W.G., van een klok, cartouche vormig gestanst schild versierd met C-voluten, palmetten en krullen. 38x32cm. ca 150 gram.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, Afmeting 12x31x22cm. In zeer goede staat
Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.
Plated servies, 4 delig, met zilveren lepeltjes. Gero servies bestaande uit een theekan, suikerpot, melkkan en een lepelvaasje met 12 zilveren theelepeltjes met waaiervormige steel. Het servies is ver...
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw en vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36x167 cm. In goede staat.
Metalen geldkist. 19e Eeuw. Geldkist heeft prachtige chinoiserie beschildering, figuren- en goud decor. Mooie kwaliteit. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: 10,5 x 25,5 x 19 cm.
Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.
Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.
Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.
Negen maal ei-vormige voorwerpen met been belijmd. 20e Eeuw. Afmeting: circa 7 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote speculaasplank. Gestoken van notenhout. Met monogram H.M. 19e Eeuw. Afmeting: 49,5 x 18 x 2,5 cm. In goede staat.
Composiet gegoten buste op marmeren basement. Dame in chique klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat
Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat
Drie oude Chinese benen snuifflesjes. Eerste helft 20e eeuw en later. Met apen-, draken- en figuren decor. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke krukken, hocker. Twee maal melkkruk, 19e-20e eeuw. Eén maal hocker, tweede helft 20e eeuw, met petit point bekleding. Afmeting: 36-65 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse cloissoné vaas met floraal- en vogel decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees brons bewerkt. Twee maal dekselpot in slakvorm. Eén maal vaasje. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14-16 cm. In goede staat.
Chinese bewerkte opium pijp. 21e Eeuw. Composiet. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.
Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, en zes maal zilveren bestek (gehalte 800), voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.
Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.
Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...