Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse mahonie commode 4291
Engelse mahonie commode
Startprijs 60 EUR
4 Laden commode 4292
4 Laden commode
Startprijs 60 EUR
Nachtkastje, mahonie. 4129
Nachtkastje, mahonie.
Startprijs 70 EUR
Toilettafel 4222
Toilettafel
Startprijs 70 EUR
Ronde eettafel 4288
Ronde eettafel
Startprijs 70 EUR
Salontafel 4312
Salontafel
Startprijs 75 EUR
Naaitafeltje 4166
Naaitafeltje
Startprijs 80 EUR
Bloemtafeltje 4169
Bloemtafeltje
Startprijs 80 EUR
Kamerscherm, Gobelin. 4210
Kamerscherm, Gobelin.
Startprijs 80 EUR
2 Armleunstoelen 4286
2 Armleunstoelen
Startprijs 80 EUR
Queen-Anne theetafel 4219
Queen-Anne theetafel
Startprijs 90 EUR
Eiken bloementafel 4274
Eiken bloementafel
Startprijs 90 EUR
Mahonie stommekracht 4310
Mahonie stommekracht
Startprijs 90 EUR
Zwarte Louis Philippe etagere 4173
Zwarte Louis Philippe etagere
Startprijs 95 EUR
Commode dubbelgebogen. 4052
Commode dubbelgebogen.
Startprijs 100 EUR
Secretaire 4093
Secretaire
Startprijs 100 EUR
Naaitafeltje 4102
Naaitafeltje
Startprijs 100 EUR
Engelse hoekkast 4152
Engelse hoekkast
Startprijs 100 EUR
Eiken buffetkast 4154
Eiken buffetkast
Startprijs 100 EUR
Mahonie voltaire 4188
Mahonie voltaire
Startprijs 100 EUR
Secretaire 4193
Secretaire
Startprijs 100 EUR
Pathefoon 4196
Pathefoon
Startprijs 100 EUR
Bed (2 pers.)  + 2x nachtkastje. 4237
Bed (2 pers.) + 2x nachtkastje.
Startprijs 100 EUR
Frans nachtkastje, 19e eeuw 4264
Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR