Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Schneider '47
Startprijs 20 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat

Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 20 EUR

Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 14x33 cm. In goede staat

Robert Sayer / Houston
Startprijs 20 EUR

Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 25x 36 cm. In goede staat

Heinz Baden
Startprijs 20 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afmeting. 50x70 cm. In redelijk/ goede staat

Stilleven
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd , m20e eeuw vaas met bloemen, Olieverf op linnen Afmeting 30x40cm. In goede staat

3 Werken 18e eeuw
Startprijs 25 EUR

Drie werken.18e Eeuw. Een maal aquarel narcis. Eén maal gravure kat, S. Fokker Fec. Eén maal vliegende eekhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.

Piet Eggen
Startprijs 25 EUR

Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. 'Wilde bloemenveld'. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 24 cm. In goede staat.

Gustav Hesse
Startprijs 25 EUR

Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afmeting. 41.5 x 29 cm. In goede staat

Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 25 EUR

Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afmeting. ca. 40x60 cm. In goede staat

Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 30 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat

A. Caullet, landschap
Startprijs 30 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat

B.S. Petit
Startprijs 30 EUR

B.S. Petit, ca. 1880. Belgische school. 'Landhuis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In goede staat.

Houtsnede, Bulders
Startprijs 30 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. Jongen op paal in water. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

4 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Vier werken op papier 18e-19e eeuw. Een maal gravure met paarden, Haagse school. Een maal ets kasteel op berg. Een maal gravure haven met berg. Een maal ets vivates, stier bij kapschuur. Afmeting.: 12...

Berry Brugman Gem. techniek
Startprijs 30 EUR

Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Aquarel Thurin
Startprijs 30 EUR

Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier Afmeting 80x65cm. In goede staat

2 Werken
Startprijs 30 EUR

Twee oude schilderwerken. Eén maal circa 1930, 'Koeien in landschap. Eén maal André .?.. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. en 30 x 40 cm in redelijke/goede staat.

Anneke Boot
Startprijs 30 EUR

Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. Martinson
Startprijs 30 EUR

H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting. 50x60 cm. In redelijke staat

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, portret
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk, 19e eeuw. Portret van een heer met medaille. (matig gerestaureerd). Olieverf op linnen. Afmeting. 47x60 cm. In redelijke staat

Richard Adler
Startprijs 30 EUR

Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Studie Russisch dorp met allerlei. Afme...