Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ids Wiersma, Ets. 1229
Ids Wiersma, Ets.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Verweij, Stadsgezicht. 1234
A. Verweij, Stadsgezicht.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. v.d. Meer 1261
J. v.d. Meer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Landschap met boerenstee 1273
Landschap met boerenstee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wetering de Rooy 1297
Wetering de Rooy

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Harmen Timme, 'Glazen vaas met rozen'. 1298
Harmen Timme, 'Glazen vaas met rozen'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W. Kas, Zeegezicht  1313
W. Kas, Zeegezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jean Cocteau 1346
Jean Cocteau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 1910. 1347
Paul Serrure, 1910.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. 1355
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dirk de Vries, Lam 1436
Dirk de Vries, Lam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Makkes 1449
Jan Makkes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Walther Kohlhoff 1487
Walther Kohlhoff

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Icoon 1525
Icoon

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1269
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Ets, Ids Wiersma 1253
Ets, Ids Wiersma

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
P. Renard, 'Schaatsers in winterlandschap' 1339
P. Renard, 'Schaatsers in winterlandschap'

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Koper gravure. 1407
2x Koper gravure.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A. Khayll 1471
A. Khayll

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
T. Anconé, stilleven 1513
T. Anconé, stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Michael van Overbeeke, 'One day' 1245
Michael van Overbeeke, 'One day'

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Stadsgezicht Notre Dame 1311
Stadsgezicht Notre Dame

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Luigi Fagioli 1430
Luigi Fagioli

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Cornelisz, Abrikozen. 1144
Cornelisz, Abrikozen.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.S. Fontein, Stilleven. 1168
A.S. Fontein, Stilleven.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ronald Searle, Nr. 86/99 1185
Ronald Searle, Nr. 86/99

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. v. Vugt, 2x 1212
L. v. Vugt, 2x

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cornelisz, Schaal bessen. 1240
Cornelisz, Schaal bessen.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jan Montijn 1251
Jan Montijn

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japans/Chinees werk. 1277
Japans/Chinees werk.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Baure, Stilleven. 1283
J. Baure, Stilleven.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C., de Zeeuw, 'Boten'. 1294
C., de Zeeuw, 'Boten'.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Modern blauw schilderij, kubistische schepen. 1316
Modern blauw schilderij, kubistische schepen.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Paul Serrure. 1321
Paul Serrure.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1398
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Koper gravure. 1402
2x Koper gravure.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bruno Dunst 1454
Bruno Dunst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Paul Serrure 1095
Paul Serrure

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gravure, 18e Eeuw. 1365
Gravure, 18e Eeuw.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij (Latems?) 1412
Schilderij (Latems?)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Luigi Fagioli 1431
Luigi Fagioli

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Luigi Fagioli 1432
Luigi Fagioli

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Landkaarten, Zwartsluis. 1236
2 Landkaarten, Zwartsluis.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Aquarel op rijstpapier, China. 1241
Aquarel op rijstpapier, China.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Waterlandschap 1303
Waterlandschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F.A. Mooij 1310
F.A. Mooij

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
 F. Deneuf, Strandgezicht 1327
F. Deneuf, Strandgezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1900 1494
Ongesigneerd ca. 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1271
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1318
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1320
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1350
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Monogram J.V. 1359
Monogram J.V.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
L. v. Vugt. 1213
L. v. Vugt.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw) 1219
Kaart Tübingen, (16e/17e Eeuw)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Wildeboer, Stadsgezicht 1226
J. Wildeboer, Stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rijstpapier schilderij 1231
Rijstpapier schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1267
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Fortuin, Fruitboom. 1276
H. Fortuin, Fruitboom.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Datzen Kruse 1278
Datzen Kruse

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Miniatuur schilderij 1285
Miniatuur schilderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
E. Versteegh, IJspret 1290
E. Versteegh, IJspret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Harder, Romantisch stadsgezicht 1291
H. Harder, Romantisch stadsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hanneke Maas, 'Anderland'. 1326
Hanneke Maas, 'Anderland'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse school 1363
Duitse school

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vissersboten 1364
Vissersboten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Poezen. 1375
Ongesigneerd, Poezen.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stilleven, Bloemen. 1380
Stilleven, Bloemen.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse 2-luik 1413
Japanse 2-luik

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot kleine schilderijtjes 1416
Lot kleine schilderijtjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Italiaanse renaissance gravure. 1426
Italiaanse renaissance gravure.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Remiens, houtsnede. 1443
Remiens, houtsnede.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Werner Laves 1457
Werner Laves

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
'Winter'. 19 eeuws 1464
'Winter'. 19 eeuws

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 1474
Ongesigneerd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
7 x Friedrich Guimpel Fec. 1496
7 x Friedrich Guimpel Fec.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Willi Werntz 1498
Willi Werntz

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eleanora Nikolajeuna 1061
Eleanora Nikolajeuna

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Andries Verleur, 'Bosgezicht' 1135
Andries Verleur, 'Bosgezicht'

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Hoek, Katwijk. 1189
J. Hoek, Katwijk.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. van Rool, 'Watermolen Haaksbergen'.  1200
J. van Rool, 'Watermolen Haaksbergen'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1319
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese houtsnede 1322
Chinese houtsnede

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Monogram N.G., Klaprozen 1345
Monogram N.G., Klaprozen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Cuperos, Italiaans schilderij 1368
Cuperos, Italiaans schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dian B. Sluyter Sr. 1400
Dian B. Sluyter Sr.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Andries Verleur 1465
Andries Verleur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x B. Mankes (Beint) 1918 - 1517
2x B. Mankes (Beint) 1918 -

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees schilderij 1523
Chinees schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Paul Serrure, 2 werken. 1268
Paul Serrure, 2 werken.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Landkaart, ca. 1700. 1224
Landkaart, ca. 1700.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer 1312
G. Howel, Beatrix met gezicht op Deventer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bali hanen gevecht 1366
Bali hanen gevecht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Bruin, korenveld 1372
A. Bruin, korenveld

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W. Raaphorst 1415
W. Raaphorst

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Portret 1477
Portret

Resultaat:

40 EUR