Lang collier met bloedkoraal takjes met een mooie rode kleur, 6-13 mm. Voorzien van geelgouden kapitolstokje, 585/000. Lengte 180 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat
Zilveren zakhorloge, 925/000, Engels, Samson London. Met zilveren beschermkast. Glas los en witte emaille wijzerplaat is wat beschadigd. ø 5,5cm.
Gouden zakhorloge, 585/000, Zwitserland. Zakhorloge met gegraveerde voor- en achterdeksel met getrembleerde stalen bewerking en schild. Het gouden stofdeksel is beschadigd. ø 50 mm.
Naaischaar met gouden greep en huls, 585/000, 9x3cm. In goede staat
Odeurflacon met gouden dop, 585/000, in etui. Achtkantige verlopende flacon, met gouden dop en kraag versierd met parelranden. Voorzien van binnenstop. In etui. 10x3,5cm. In zeer goede staat
Broche GG 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca 8.5 gr
Witgouden hanger, 750/000, met excellente witte Zuidzee-parel, ø 14 mm, en 141 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,86 crt TW/VS lengte 35 mm, ca 9,7 gram. Nieuw
Witgouden hanger, 750/000, met excellente witte Zuidzee-parel, ø 12,5 mm, en 151 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt TW/VS lengte 32 mm, ca 7,7 gram. Nieuw