Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees bronzen figuur. 5044
Chinees bronzen figuur.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5106
2x Bronzen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houtsnijwerk, 'boomgeest'. 5091
Houtsnijwerk, 'boomgeest'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees figuur 5101
Chinees figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oosters figuur 5102
Oosters figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, 'Vogelvlucht'. 5104
Bronzen sculptuur, 'Vogelvlucht'.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5107
2x Bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5108
2x Bronzen figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse bronzen kunstwerken 5135
Diverse bronzen kunstwerken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde boedha 5136
Vergulde boedha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen teckel 5113
Bronzen teckel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude sculptuur. 5114
Oude sculptuur.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houten boedha verg. 5142
Houten boedha verg.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen schaaltje (B. Stichling) 5147
Bronzen schaaltje (B. Stichling)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kegelspeler 5141
Kegelspeler

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Wandengel 5143
Wandengel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Twee bronzen katten 5146
Twee bronzen katten

Resultaat:

20 EUR