Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vogel (Jules Mené)
Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen vogel met hagedis. Gemonogrammeerd 'J.M'. Toegeschreven: Jules Mené, 1810-1879. Afmeting. 11x17x13 cm. In goede staat.

Vuurvergulde baby's (2x)
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.

Bronzen buste man
Resultaat: 270 EUR

Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afmeting. 40 cm. In goede staat.

Madonna van hout, 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Houtgestoken Madonna, 18e eeuw. Vermoedelijk Spanje. Afmeting. 23 cm. In goede staat.

Bronzen koppen (2x)
Startprijs 100 EUR

Twee antieke bronzen koppen met wandbevestiging.7x5.5x4cm In goede staat.

Vergulde Quan Yin
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws Afmeting 57x19x14cm. In goede staat

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 Afmeting 19x14cm In goede staat

Bronzen knielende dame
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.

Houten engel
Startprijs 220 EUR

Houtgestoken Duitse Barokstijl engel met luit. 20e eeuw. Goud decor en polychromie. Afmeting. 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Afmeting 18cm. Mooie patina en in goede staat.

Bronzen buste
Startprijs 150 EUR

Antieke bronzen buste van een dame op marmeren basement. Ca. 1900. Gesigneerd Larche , waarschijnlijk Raoul Francois Larche, 1860-1912 Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Bronzen buste
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse Art Nouveau buste op wit marmeren piedestal, door Cowes. Ca. 1910. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Groot barok figuur
Resultaat: 175 EUR

Grote zuid Duitse barok figuur met polychromie. Ca. 1780. (bijgeschilderd, restauraties) Afmeting . 101 cm. In redelijk/ goede staat

Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 175 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.

Bronzen boedha
Startprijs 50 EUR

Oude oosterse bronzen boedha op lotusbloem. 20e eeuw. Afmeting. 21 cm. In goede staat.

Diverse bronzen kunstwerken
Resultaat: 50 EUR

Drie kunstwerken, tweede helft 20e eeuw. Eén keer marmeren zuil met kogel (monogram). Eén keer bronzen object met dieren, en één keer bronzen kei. Afmeting. 13-23 cm. In goede staat

Vergulde boedha
Resultaat: 50 EUR

Vergulde bronzen oosterse boedha. 20e eeuw. Afmeting. 16 cm. In goede staat.

2x Wolfgang Göddertz
Resultaat: 130 EUR

Twee metalen bolvormige kunstobjecten Wolfgan Göddertz, 1944 Köln-Duitsland. Afmeting. ø 12 - ø 18 cm. In goede staat.

Buste vrouw
Startprijs 40 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) Ant.Elson met brons kleurige patina. 20e eeuw. . Afmeting. 37 cm.

Chinees bronzen figuur.
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.

Kunststof beeld 'Naakt'
Startprijs 35 EUR

Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. In goede staat.

Kegelspeler
Resultaat: 30 EUR

Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afmeting. 20.5 cm. In goede staat.

Houten boedha verg.
Resultaat: 40 EUR

Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afmeting . 13.5 cm. In redelijke staat

Wandengel
Resultaat: 30 EUR

Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat