18e Eeuwse Hollands zilveren beugeltas. Met originele foto's van degene die deze beugeltas ooit gedragen heeft. 835/000 220gr. 16,5cm.
Kavel diversen,hanger GG met een rooktopaas,5.5gr.,ring GG 18krt,ø56 .met een robijn , 10.1gr.en een zilveren ring.
Hanger GG/WG 585/000,met briljanten 0.05ct,W/PI, en een ovale turkoois in cabochon slijpsel, 4.4 gr.
Zilveren herenzakhorloge, Rothe Rhams London,met seconden aanduiding en zilveren ketting.
Zilveren herenzakhorloge met seconden aanduiding en mooie zilveren tonnetjes ketting.
Gouden zakhorloge 585/000, omgebouwd tot dames polshorloge. Aan de achterkant fraai bewerkt met bloemen en een vogeltje zittend op een hek. Cond.: G
2 Zilveren kandelaars rustend op dolfijnen met een bijzonder mooi bewerkte voet, 925/000, .ø8.5 x 15cm
Leuk zilveren hengselschaaltje, Djokja zilver 800/000 15,2x10,5cm. 99gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren sigarendoosje, mooi gegraveerd 835/000 19e eeuws 100gr.
Zilveren rammelaar met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G
Zilveren fruitschaal ajour bewerkt en gedreven. Duits gekeurd 800/000, 386gr. 18xø20cm. ca. 1900.
Mooie strakke Engelse zilveren chocoladekan. Sheffield 1928. 835/000 300gr. 19,5cm.