Frans Baayens (1896 - 1947 Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd damesportret in chique kleding 18e-19e eeuws in ongerestaureerde staat. 33x41cm. Cond.: G
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U
Frits Goosen, olieverf op linnen, havengezicht 24x30cm. Cond.: U
G. Nijland, olieverf op paneel, winterlandschap met molen, 60x80cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, vechtende auerhanen, 50x29cm. Cond.: G
Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.
Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.
Engelse wortelnoten kaptafel. Massief mahonie met wortelnoten belijmd. Onderstel heeft 4 lades en 2 deurtjes. Bovenstuk heeft 2 lades en een draaispiegel met facet geslepen spiegel. Begin 20e eeuw. 16...
Willem Bastiaan Tholen (1860 - 1931 Den Haag), houtskool opgehoogd met wit op papier, de watermolen 35x35cm. Cond.: U
Armband WG 585/000,L 19.0cm, met 2 mooie Chrysopraas-cabochon druppels 1.12 ct en 2 briljanten 0.06ct TW/VS. voormalige verk.prijs DM7950.-,13.1 gr.
Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 28x20cm. Cond.: U
George von Hoesslin (Pest 1851 - 1923 München ), pastel op papier, voorstellende Marga von Hoesslin, 34x43cm. Cond.: U
Haantjes comtaise klok Frankrijk 19e eeuw met vouwslinger. Compleet gerestaureerd.
Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U
Monogram C.E.A., toegeschreven aan Carl Eduard Ahrends (Den Haag 1822 - 1898), olieverf op paneel, landschap met figuren 21,3x16,3cm. Cond.: U
Prachtige Hollands kristallen theebus met zilveren gescharnierd deksel 835/000. Cond.: U
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor Biedermeier. Mooi gegraveerd aan de bovenkant rustend op een houten voet met orignele koperen binnenkant. 835/000
Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U
Bevort 20e eeuw (vroeg werk), olieverf op linnen, landschap met berkebomen 60x80cm. Cond.: U
Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G