Meissen melkkannetje,1e helft 20e eeuw,met veldbloemmotief, H.11.5 cm.
Cond.:U
Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U
2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.
Rosenthal porseleinen putto met hond,17x13x7.5 cm., 20e eeuw
Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Antieke drinkkroes met tinnen deksel en duimrust (reparatie aan deksel), 21x15xø10cm. Cond.: G
Antieke tegel van man met hoed, 19e eeuw, beschadigingen langs de rand, 12,8x12,8cm. Cond.: R
Antieke tegel afbeeldend een vaas met bloemen, 17e eeuw, 13,4x13,5cm. Cond.: U
Antieke tegel 19e eeuw,van twee personen handhoudend (lichte beschadigingen langs de rand), 13x13cm. Cond.: R
Delfts aardewerken bord gesigneerd met een N, 18e eeuw, oude restauratie van 3,5cm aan de rand van het bord, 5xø30,3cm. COnd.: G
Delfts bord met polychroom beschildering zonder monogram (oude restauratie, bord is doormidden geweest), 5,5xø35,5cm. Cond.: R
Porseleinen etagere, 20e eeuw Staffordshire England, 35xØ25cm. Cond.: U
Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.