Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Blauwe vazen 19e eeuw 4187
3 Blauwe vazen 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5 Borden Fam. Rose 4283
5 Borden Fam. Rose

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pieter Keur bijbel 2034
Pieter Keur bijbel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Likeurkeldertje 2198
Likeurkeldertje

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Zilveren jatje 214
Zilveren jatje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6-Delig zilveren couvert 355
6-Delig zilveren couvert

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Voltaire met kuifje 3161
Voltaire met kuifje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Voltaire met kuifje 3162
Voltaire met kuifje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eikenhouten Engelse secretaire 3172
Eikenhouten Engelse secretaire

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Boeken regaaltje 3183
Boeken regaaltje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Commode 3287
Commode

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Armleunstoel Holland 3357
Armleunstoel Holland

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Robert Wosak, aquarel 1304
Robert Wosak, aquarel

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Art Deco vaasje 4173
Art Deco vaasje

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Bronzen pelikaan 4018
Bronzen pelikaan

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Zilveren strooiers anno 1877 225
2 Zilveren strooiers anno 1877

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren slagroomkom 344
Zilveren slagroomkom

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Muntenverzameling 2183
Muntenverzameling

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Eikenhouten commode 3333
Eikenhouten commode

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Afrikaanse sculptuur 4074
Afrikaanse sculptuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 380
Zilveren strooier

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
B. van Londen 1156
B. van Londen

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur, slede met paard 14
Zilveren miniatuur, slede met paard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Rozetring 21
Rozetring

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren loddereindoosje 93
Zilveren loddereindoosje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Speelgoed soldaten 2060
Speelgoed soldaten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Roodkoperen waterketel 2215
Roodkoperen waterketel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel 3003
3-Delig Frans klokkenstel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Comtoise 3071
Comtoise

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Buffetkast notenhout 3106
Buffetkast notenhout

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Prisma zakkroon 3169
Prisma zakkroon

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Prisma lamp 3217
Prisma lamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
7 Barkrukken 3242
7 Barkrukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahonie wijntafeltje 3264
Mahonie wijntafeltje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse klaptafel 3338
Engelse klaptafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oud keramiek bord 4137
Oud keramiek bord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kapitale dekselvaas 4537
Kapitale dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp 11
Kristallen kaasstolp

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hanger zuidzeeparel/briljant 56
Hanger zuidzeeparel/briljant

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
 Snuifdoosje  zilver 66
Snuifdoosje zilver

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kristallen tafel-zuurstel 314
Kristallen tafel-zuurstel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Mahonie bijzettafeltjes 3200
2 Mahonie bijzettafeltjes

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen kalkoen 4026
Bronzen kalkoen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
12 Zilveren lepeltjes 348
12 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

136 EUR

Verkocht
Zilveren wijnflesonderzetter 218
Zilveren wijnflesonderzetter

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
J. Pieneman, tropische vogels 1026
J. Pieneman, tropische vogels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Essen Empirestoel 3220
Essen Empirestoel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Empire bakje vuurverguld 4129
Empire bakje vuurverguld

Resultaat:

135 EUR