Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Pieneman
Resultaat: 55 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), gemengde techniek op papier, "Malabar spreeuw" 40x50cm.

2x Royal Copenhagen
Resultaat: 80 EUR

2x Royal Copenhagen porselein. Amager girl Kwitting 15,5cm. Cond.: U
Gesign.:L.Benter

Kapstok met Jugendstil tegels
Resultaat: 40 EUR

Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G

2 Koekoeksklokken
Resultaat: 75 EUR

2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G

Comtaise
Resultaat: 80 EUR

Comtaise klok met harpslinger eind 20e eeuw naar Frans model. gemaakt in Nederland. met messing gedreven wijzerplaat, 1 deurtje zit los 140x28x15cm.

Bijbel
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met zilveren sluiting 1855. 1 Sluiting moet gerestaureerd worden.

Speelgoed soldaten
Resultaat: 150 EUR

Oude speelgoed soldaten,lineol,elastolin,Durso,Lisanto. 72 figuren WO II,licht bespeeld

J. Pieneman, tropische vogels
Resultaat: 135 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U

7x Diversen
Resultaat: 30 EUR

Kavel diversen,o.a.spuitfles,barometer,psalmenboek etc.

Goebel, aapje
Resultaat: 30 EUR

Goebel Germany aapje WR 543, 9cm. Cond.: U

Lladro, vrouw met koe
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met kalf 20x19x14cm. Cond.: U

Meisje met poes
Resultaat: 30 EUR

Royal Copenhagen porselein, meisje met poes 15cm. Cond.: U

Serie porseleinen borden
Resultaat: 20 EUR

6 Borden (ø19,5cm.), getiteld: "Die meisterwerke des Franz von Defregger", lilien porselein 1989, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Resultaat: 10 EUR

2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G

3 Delen Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

3 Delen Chine commande 18e eeuws. 1x Melkkannetje met een edele dame (beschadigd) 11,5x7,5cm. 1x Trekpotje met waterbuffels. Deksel met chip, kannetje gaaf (alleen een haarscheurtje in het oortje 11,5...

Tegeltableau
Resultaat: 25 EUR

Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U

Decanteerkaraf
Resultaat: 11 EUR

Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G

Lladro, vrouw met bloemen
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met bloemen 23,5cm. Cond.: U

Lladro, Pierrot
Resultaat: 30 EUR

Porseleinen Lladro, pierrot 27x20x16cm. Cond.: U

Art Deco vaasje
Resultaat: 175 EUR

Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.

6 Delfts blauwe borden
Resultaat: 30 EUR

6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

Marmeren buste, vrouw
Resultaat: 110 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.