Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Tapijt 183x22
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 183x122cm. Cond.: G

Tapijt 150x93
Startprijs 10 EUR

Handgeknoopt fijn Perzisch tapijt 150x93cm. Cond.: G

Schilderij G. Krol
Startprijs 125 EUR

Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U

Fauteuil met biezen zitting
Startprijs 45 EUR

Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R

Vroeg 18e eeuws bord
Startprijs 45 EUR

Vroeg 18e eeuws blauw Chinees bordQuang Long, gedecoreerd met bloem- en takmotief. op de achterkant staan 2 vazen. Bord heeft randschade ø21cm.

3 Blauwe vazen 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...

Zilveren schaar
Startprijs 120 EUR

Antiek Hollands zilveren schaar aan zilveren ketting 1814-1905. 833/000 81gr. 16cm. Cond.: U

Buffetkast notenhout
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten Henri deux buffetkast onder twee gepaneelde deuren en 2 laden. Boven twee vast beglaasde deuren. Ca. 1880. 250x140x58cm. Cond.: R

Mahoniehouten voltaire
Startprijs 150 EUR

Massief mahoniehouten Louis Filip armvoltaire ca. 1860 met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G

Voltaire met kuifje
Resultaat: 180 EUR

Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G

Voltaire met kuifje
Resultaat: 180 EUR

Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G

4 Mahoniehouten krakeling stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U

A.J. van Prooijen, Zomer/Winter
Startprijs 1.500 EUR

A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U

Dubbelloops damesgeweer
Startprijs 140 EUR

Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R

Stel kandelaars
Startprijs 90 EUR

Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G

14 Statien religieus
Startprijs 825 EUR

14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M

Houten beeld Madonna
Startprijs 1.250 EUR

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G

Engelse 2,5 zits bank
Resultaat: 75 EUR

Groen lederen Engelse Chesterfield 2,5-zits bank. Bank bevat cracele. 68x95x190cm. Cond.: R

Lamp als wagenwiel
Geen vanafprijs

Oude lamp gemaakt van een antiek wagenwiel ø73cm. Lamp heeft 5 fittingen

Bentheimer bak
Geen vanafprijs

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

Bentheimer bak
Startprijs 80 EUR

Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G

Zilveren blaker
Startprijs 450 EUR

Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G

Briljant Collier
Startprijs 2.500 EUR

Collier GG750/000,L 42cm, bezet met een briljant 0.90ct TC/SI,en briljanten 0.55 ct. W/SI.