Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bergische klok
Resultaat: 250 EUR

Bergische wandklok,met eiken kast,18e eeuw,tinnen ornamenten,(uurwerk niet getest). 46x35x19 cm.

Barometer 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote antieke barometer van Kiddels LTD Belfast, eiken kast 90x28x8cm. Cond.: U

Zilveren jat
Resultaat: 225 EUR

Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U

Zilveren salver
Resultaat: 225 EUR

Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.

Daniels, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

Huib Daniels 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U

Bronzen vaas, J. van Zype
Resultaat: 225 EUR

Bronzen Jugendstil vaas ca. 1900 met bloemendecor van J. van Zype (Brussel) met origineel open bodem. 34xø15cm. Cond.: U

Inktpot, Purmerend
Resultaat: 225 EUR

Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U

GG herenzakhorloge
Resultaat: 220 EUR

Gouden zakhorloge Waltham Watch Company Amerika ca. 1920. Goedlopend 585/000 in origineel etui.

Icoon
Resultaat: 220 EUR

Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900

Stilleven
Resultaat: 220 EUR

Eduard Frieser, olieverf op paneel, stilleven met zilver, glas en aardewerk 45x60cm. Cond.: U

Stadsgezicht Hollandse school
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U

Meidenkast
Resultaat: 220 EUR

Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.

Tafel 220x100
Resultaat: 220 EUR

Grote massief eiken tafel eind 20e eeuw. Tafel heeft 2 laden, 220x100cm. Cond.: G

Stel samac figuren
Resultaat: 220 EUR

Paar bronskleurige figuren ca. 1900., man en een voruw, gesigneerd G. Coudray 36cm. Cond.: U

Oorstekers parel/briljant
Resultaat: 200 EUR

Oorhangers WG750/000 met een Tahiti parel ø10.5mm,en 6 briljanten 0.12ct, 5.8gr.

2 Karaffen in houder
Resultaat: 200 EUR

2 Karaffen in silver plated houder ca. eind 19e eeuw 30x22cm. Cond.: G

Zilveren visbestek
Resultaat: 200 EUR

Schitterend groot 2-delig antiek Hollands zilveren visbestek. Sjiek parelrandje in originele doos, gegraveerd met vissen 835/000 214gr. 26cm en 28cm.

B. van Londen
Resultaat: 200 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U

Smeedijzeren band
Resultaat: 200 EUR

Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.

Jugendstil kachel
Resultaat: 200 EUR

Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44

Dekenkist
Resultaat: 200 EUR

Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G

4 Mahoniehouten krakeling stoelen
Resultaat: 200 EUR

4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U

Vitrine Engelse stijl
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten vitrine in Engelse stijl eind 20e eeuw. Vitrine heeft 2 glazen schappen en onderin 1 schap met spiegel. Het glas in de deur is facet geslepen. Vitrine is van zeer goede kwaliteit 143x81x...

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G