Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Delen Fürstenberg serviesgoed
Resultaat: 10 EUR

7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.

Doosje diversen
Resultaat: 10 EUR

Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.

6 Glaasjes en bonbonniere
Resultaat: 10 EUR

6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

Poppenservies
Resultaat: 10 EUR

4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G

Serie porseleinen borden
Resultaat: 10 EUR

2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G

Kop en schotel Fam Rose
Resultaat: 10 EUR

Kop en schotel Fam Rose 18e eeuws. met bloemmotief 5,5xø11cm. Kopje met chip.

5 Kop en 3 schotels
Resultaat: 10 EUR

5 Kop en 3 schotels eind 19e eeuws, blauw-wit.

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 10 EUR

Geslepen karaf met 5 geslepen glazen ca. 1900,

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 10 EUR

Karaf + 4 glazen begin 20e eeuw.

Chinese kom
Resultaat: 10 EUR

Vroeg 18e eeuwse Chinese kom met motief. Kom heeft lichte randschade 11xø21,5cm.

3 Kristallen karaffen
Resultaat: 10 EUR

3 Diverse karaffen

5 Delen glas/kristal
Resultaat: 10 EUR

5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.

Imari schaal
Resultaat: 10 EUR

Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.

3 Petrus regout borden
Resultaat: 10 EUR

3 Petrus regout borden

Geelkoperen houtbak
Resultaat: 8 EUR

Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G

Clownsbeeldje
Resultaat: 8 EUR

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Antieke bijbel
Resultaat: 5 EUR

Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G

7 Maatbekers tin
Resultaat: 5 EUR

7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.

Bolpoot tafeltje
Resultaat: 5 EUR

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Krukje met figuren
Resultaat: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.

3 Delen keramiek
Resultaat: 5 EUR

3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland

Onderschotel met karaf
Resultaat: 5 EUR

Copier Leerdam onderschotel met karaf en 2 glazen. Met originele zwarte aardewerken onderschotel. Cond.: U

3 Delen glas/kristal
Resultaat: 5 EUR

3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.

Imari bord
Resultaat: 5 EUR

Imari bord ca.1900, bescholderd met bloemmotief. ø 22 cm.(klein bakfoutje)

2 Japanse kommen
Resultaat: 5 EUR

2 Japanse porseleinen kommen eind 19e eeuw. 1x met bamboe motief ø19cm. gaaf. 1x bloem- en vlindermotief ø18cm. 1 chipje aan de rand.