Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U
Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G
Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.
Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G
Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.
Glazen karaf met 6 glazen eind 20e eeuw. 1 voetje van een glas heeft een chipje.
Prachtige grote kristallen design asbak van zeer goede kwaliteit. De asbak is 8-kantig en 20e eeuws. 21x21x6cm. 2 puntjes iets bestoten.
6 Delen divers miniatuur porselein naar Limoges Frankrijk. O.; 2 oorvaasjes, 2 schenkkannetje, 1 dekseldoosje en 2 bordjes. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G
Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U
2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U
Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.
Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G
6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G
Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R
Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U
Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.
4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G
12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal
Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig
Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.
Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.
Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.
Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes
2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.
Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G
Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.
Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G
2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G
Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.
2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G
Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G
5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G
7 Delen Fürstenberg serviesgoed, melkkan,suikerpot,kop en schotel, 3 bordjes.
Doosje diversen o.a; Japans theekannetje ca. 1900, Japanse kleurrijk beschilderde vaas ca. 1970, bisquit porseleinen beeld van een boedha (mist 1 handje en een paar vingers), terracotta theekannetje m...
Doosje divers porselein o.a; 2 dekselvaasjes gedecoreerd met bloemmotief, 1x Delfts blauw pijpvaasje, 1x Delfts bloemenvaasje (beschadigd), Makkums bordje en een Delfts bordje.
6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
4 Persoon kinder-/poppenserviesje met origineel dienblaadje. Alle delen hebben dezelfde voorstelling van 2 boerenmeisjes en een poesje. Eind 20e eeuw, Cond.: G
2 Borden (ø19cm.), getiteld: "De legende van de sneeuwkoningin", 1989, Cond.: G
Kop en schotel Fam Rose 18e eeuws. met bloemmotief 5,5xø11cm. Kopje met chip.
Vroeg 18e eeuwse Chinese kom met motief. Kom heeft lichte randschade 11xø21,5cm.
5 Delen glas/kristal, 20e eeuw, o.a.2 fruitschalen,2 bakjes en een theelichtje.
Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.
Geelkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel ca. 1900 27xø40cm. Cond.: G
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Antieke bijbel, van Joh.de liefde Utrecht, 19e eeuw(vol met bijbelse lithos), rug gescheurd, sluitingen ontbreken, 34x25x8 cm. Cond:G
7 Tinnen maatbekers. Diverse stempels ca 1970. Hoogte van 20xØ10,5cm tot 4,5xØ3cm.
Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.
3 Delen keramiek begin 1900, 2 dronken apen,1 asbak in de vorm van een blad met 2 vogels(gemerkt) vermoedelijk Duitsland
Copier Leerdam onderschotel met karaf en 2 glazen. Met originele zwarte aardewerken onderschotel. Cond.: U
3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.
Imari bord ca.1900, bescholderd met bloemmotief. ø 22 cm.(klein bakfoutje)
2 Japanse porseleinen kommen eind 19e eeuw. 1x met bamboe motief ø19cm. gaaf. 1x bloem- en vlindermotief ø18cm. 1 chipje aan de rand.