Notenhouten Zaanse klok. Klok is gaaf met originele gewichten erbij 20e eeuw. 60x25x17cm.
Haantjes comtaise klok Frankrijk 19e eeuw met vouwslinger. Compleet gerestaureerd.
Friesche stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Frans wandklokje met emaille wijzerplaat ca. 1900 met mahonie omlijsting 32x26x13cm. Cond.: U
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U
Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G
Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R
Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G
Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R
Tafelklok eind 19e eeuw, donker gebeitst, met porselein met romeinse cijfers,(slingerveer defect)halfuur slag op veer. 4 torentjes ontbreken.H.63 cm.(houtwerk min.gelijmt)
2 Eikenhouten Art Deco pendules 20-er jaren. Beide het front met wortelnoten gefineerd. 1x Snetra Schwebeanker zonder slinger 21x50x15cm. 1x Art Deco klok met slinger 24x45x16cm.
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
2 Eikenhouten pendules 20-er jaren, geschikt voor onderdelen of om op te knappen.
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.
Eikenhouten regelateur Junghans ca. 1920. Met facet geslepen glas. Ontbreken een paar stukjes 77x32,5x16,5cm.
Eikenhouten wandregelateur ca. 1920 met uurwerk van Gustav Becker. Wijzerplaat is geoxideerd met facet geslepen ruitjes. 76x33x17cm.
Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G
Kleine mahoniehouten kolompendule met bronzen ornamenten. uurwerk van junghans ca. 1900. Glas voor het uurwerk ontbreekt en scharniertje is kapot. 28x16x9cm.
Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G
Franse comtaiseklok, z.g.n. stationsklok,19e eeuw met harpslinger en 2 gewichten. Wijzerplaat geëmailleerd , met cartouches,Cond.: G