Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zaans klokje 3026
Zaans klokje
Geen vanafprijs
Vuurtoren klok 19e eeuw 3027
Vuurtoren klok 19e eeuw
Startprijs 725 EUR
Verkocht
Haantjes comtaise 3030
Haantjes comtaise

Resultaat:

275 EUR

Antiek Friese stoelklok 3031
Antiek Friese stoelklok
Startprijs 575 EUR
Wandklok 19e eeuw 3032
Wandklok 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3033
Friese staartklok

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Jaeger le Coultre klok 3034
Jaeger le Coultre klok

Resultaat:

116 EUR

Duitse regelateur 3035
Duitse regelateur
Startprijs 175 EUR
Jugendstil klokkenstel 3036
Jugendstil klokkenstel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Marmeren Art -Deco klok 3037
Marmeren Art -Deco klok

Resultaat:

75 EUR

Duits klokje met wekker 3038
Duits klokje met wekker
Startprijs 50 EUR
Tafelklok 3039
Tafelklok
Startprijs 500 EUR
2 Eikenhouten Art Deco klokken 3040
2 Eikenhouten Art Deco klokken
Geen vanafprijs
Regelateur Seikosha 3041
Regelateur Seikosha
Geen vanafprijs
Frans Reiswekkertje 3042
Frans Reiswekkertje
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2 Eikenhouten pendules 3043
2 Eikenhouten pendules

Resultaat:

20 EUR

Antiek Friese staartklok 3044
Antiek Friese staartklok
Startprijs 675 EUR
Franse Art Deco klok 3045
Franse Art Deco klok
Geen vanafprijs
Regelateur Junghans 3046
Regelateur Junghans
Geen vanafprijs
Regelateur Gustav Becker 3047
Regelateur Gustav Becker
Geen vanafprijs
Eiken tafelklokje 3049
Eiken tafelklokje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kleine kolompendule 3050
Kleine kolompendule

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse schoolklok 3051
Franse schoolklok

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3052
Franse comtoise

Resultaat:

30 EUR