Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.
Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Mysterieus grote sculptuur van brons,voorstellend dame met kelk ,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.