Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie wandkastje
Resultaat: 50 EUR

Massief mahoniehouten wandhangkastje met 1 deurtje begin 20e eeuw. 58x70x16cm. Cond.: G

Eiken trollytafel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten trollytafeltje met 2 plateaus ca. 1920 72x63x40cm. Cond.: G

Eikenhouten bureau + stoel
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten bureau met bureaustoel. bureau komt uit een oud postkantoor ca. 1920. Bureau heeft 9 lades en 2 uittrekbare werkbladen. Bureaustoel Henry Deux ca, 1880 78x158x62cm. Cond.: G

Chinees plantentafeltje
Resultaat: 45 EUR

Gezwart Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk gesneden op gebogen pootjes 45x38cm. Cond.: G

Noten schommelstoel
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G

4 Deventer stoeltjes
Resultaat: 45 EUR

4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R

Hindelopen kastje
Resultaat: 45 EUR

Hindelopen beschilderd wandmeubel, aan beide zijden een deurtje en een lade, ca. 1880, beschildering ca. 1950, 76x86x35cm. Cond.: G

Schrijfkist met lade
Resultaat: 40 EUR

Engelse schrijfkist met lade, cuba Mahonie 18e eeuws met origineel beslag 30x20x14cm. Cond.: G

Tapijt 140x173
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt met mooie lichte kleuren 140x173cm. Cond.: G

Eikenhouten kastje
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten meidenkastje met 2 deuren en daarboven 1 lade. Hollands eind 19e eeuw. 1 Hoekje van het blad is weg 101x93x43cm. Cond.: R

Halve maan tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G

3 Barometers
Resultaat: 40 EUR

3 Hollandse barometers. 2 Bijna identieke barometers compleet uitgestoken. Cond.: G 44x21cm. 1x Barometer compleet uitgestoken waarvan de temperatuurmeter met kwik weg is. Cond.: R 45x23cm. Begin 20e ...

2 Barometers
Resultaat: 40 EUR

2 Hollandse barometers. 1x Barometer met reeënkop, verder uitgesneden met eikenbladmotief 46x24cm. 1x Barometer compleet uitgestoken, van de firma T. ten Bosch Apeldoorn 48x21cm. Beide 20e eeuws. Cond...

Mahoniefineer salontafel
Resultaat: 40 EUR

Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.

Boekenkastje
Resultaat: 40 EUR

Grenenhouten donker gebeitste boekenkast ca. 1880 met 5 schappen 199x127x31cm. Cond.: G

Bronzen lamp, engeltje
Resultaat: 40 EUR

Engellampje, bronskleurig engeltje van kunststof die een lamp vasthoudt 21e eeuw. Cond.: U

Mahoniehouten trommeltafeltje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. Cond.: G

Kapstok met Jugendstil tegels
Resultaat: 40 EUR

Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G

Bordenrekje
Resultaat: 35 EUR

Bijzonder mooi eikenhouten bordenrek,compleet bewerkt, zijkanten met leeuwekoppen, waartussen 2 lagen voor de borden,onderaan 4 haken voor kopjes en een uitgesneden engelenhoofd, ca.1870, 68x115x12 cm...

Eikenhouten bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G

Mahonie bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Massief mahonie Grunder bijzettafeltje met 2 etages ca. 1880 71x58x34cm. Cond.: G

3 Meubeltjes
Resultaat: 35 EUR

3 Meubeltjes o.a; 1x beukenhouten klapstoel met webbing zitting. 1x mahonie tafeltje Sheratonstijl op 3-spant. 1x 20-er jaren plantentafeltje

Sieradenkistje
Resultaat: 35 EUR

Tropisch houten sieradenkistje met een openslaand deksel. 2 Laden achter de deurtjes. Verder compleet afgezet met messing beslag ca. 1970, 20x30x20cm. Cond.: G

Wingchair, Koekkoek
Resultaat: 35 EUR

Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U

Dienblad
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten dienblad in de Engelse stijl met messing hoekstukken afgewerkt. Eind 20e eeuw, dienblad is van een goede kwaliteit. 62x47cm.

Mahoniehouten salontafel
Resultaat: 30 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 51xø112cm, Cond.: G

Dagobertstoel
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G

Eiken bureaustoel
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten bureaustoel begin 20e eeuw met snijwerk. 80x57x53 cm.

2 Stoelen
Resultaat: 30 EUR

2 Stoelen beukenhout noten gekleurd, ca.1870 met rieten zitting. 85x48x40 cm.

Antiek teakhouten kistje
Resultaat: 30 EUR

Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.

Hollands naaitafeltje
Resultaat: 30 EUR

Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 25 EUR

Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.

Mahoniehouten salontafel
Resultaat: 25 EUR

Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 53xø95cm, Cond.: G

Tapijt 75x118
Resultaat: 25 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Rood-blauw begin 20e eeuw 75x118cm.

Po-kastje
Resultaat: 25 EUR

Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.

Engels eikenhouten tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief Engels eikenhouten tafeltje met getorste poten ca. 1900 72x60x40cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief beukenhouten speeltafel 20-er jaren Cond.: G

Notenhouten barometer
Resultaat: 25 EUR

Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G

Eiken vitrinekastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Hollandse wandvitrine ca. 1950 65x64x15cm. Cond.: G

Kinderstoel + schemelstoel
Resultaat: 20 EUR

1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G

1 Franse barometer
Resultaat: 20 EUR

1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G

Bidstoeltje
Resultaat: 20 EUR

Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten halspiegel van eikenhout 20-er jaren. Facet geslepen spiegeltjes 120x70cm. Cond.: U

3 Handgeknoopte tapijtjes
Resultaat: 20 EUR

3 Handgeknoopte Perzische kleedjes 52x47cm., 44x37cm en 55x35cm.

Eiken armleunstoel
Resultaat: 15 EUR

Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G

Barometer
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Palisander documentenkistje
Resultaat: 10 EUR

Palisander documentenkistje Art Deco 30,5x20x10,5cm.

Staande lamp
Resultaat: 10 EUR

Staande messing schemerlamp met wit opaline kap. H.178 cm.

2 Eiken bedden
Resultaat: 10 EUR

2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G

Vloerkleed
Resultaat: 10 EUR

Oud vloerkleed, 20e eeuw, 205x300cm. Cond.: G

Bidstoeltje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G

Bolpoot tafeltje
Resultaat: 5 EUR

Hollands eiken bolpoottafeltje. 57x55cm.

Krukje met figuren
Resultaat: 5 EUR

Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.