Massief mahoniehouten wandhangkastje met 1 deurtje begin 20e eeuw. 58x70x16cm. Cond.: G
Eikenhouten trollytafeltje met 2 plateaus ca. 1920 72x63x40cm. Cond.: G
Eikenhouten bureau met bureaustoel. bureau komt uit een oud postkantoor ca. 1920. Bureau heeft 9 lades en 2 uittrekbare werkbladen. Bureaustoel Henry Deux ca, 1880 78x158x62cm. Cond.: G
Gezwart Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk gesneden op gebogen pootjes 45x38cm. Cond.: G
Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G
4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R
Hindelopen beschilderd wandmeubel, aan beide zijden een deurtje en een lade, ca. 1880, beschildering ca. 1950, 76x86x35cm. Cond.: G
Engelse schrijfkist met lade, cuba Mahonie 18e eeuws met origineel beslag 30x20x14cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt met mooie lichte kleuren 140x173cm. Cond.: G
Eikenhouten meidenkastje met 2 deuren en daarboven 1 lade. Hollands eind 19e eeuw. 1 Hoekje van het blad is weg 101x93x43cm. Cond.: R
Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G
3 Hollandse barometers. 2 Bijna identieke barometers compleet uitgestoken. Cond.: G 44x21cm. 1x Barometer compleet uitgestoken waarvan de temperatuurmeter met kwik weg is. Cond.: R 45x23cm. Begin 20e ...
2 Hollandse barometers. 1x Barometer met reeënkop, verder uitgesneden met eikenbladmotief 46x24cm. 1x Barometer compleet uitgestoken, van de firma T. ten Bosch Apeldoorn 48x21cm. Beide 20e eeuws. Cond...
Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.
Grenenhouten donker gebeitste boekenkast ca. 1880 met 5 schappen 199x127x31cm. Cond.: G
Engellampje, bronskleurig engeltje van kunststof die een lamp vasthoudt 21e eeuw. Cond.: U
Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. Cond.: G
Eiken wandkapstok met Jugendstil tegels met kunstvoorstellingen, 20e eeuw, 88x30x6cm. Cond.: G
Bijzonder mooi eikenhouten bordenrek,compleet bewerkt, zijkanten met leeuwekoppen, waartussen 2 lagen voor de borden,onderaan 4 haken voor kopjes en een uitgesneden engelenhoofd, ca.1870, 68x115x12 cm...
Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G
Massief mahonie Grunder bijzettafeltje met 2 etages ca. 1880 71x58x34cm. Cond.: G
3 Meubeltjes o.a; 1x beukenhouten klapstoel met webbing zitting. 1x mahonie tafeltje Sheratonstijl op 3-spant. 1x 20-er jaren plantentafeltje
Tropisch houten sieradenkistje met een openslaand deksel. 2 Laden achter de deurtjes. Verder compleet afgezet met messing beslag ca. 1970, 20x30x20cm. Cond.: G
Engelse wingchair met moderne bekleding. 20e eeuw, 101x86x98cm. Cond.: U
Mahoniehouten dienblad in de Engelse stijl met messing hoekstukken afgewerkt. Eind 20e eeuw, dienblad is van een goede kwaliteit. 62x47cm.
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 51xø112cm, Cond.: G
Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G
Eikenhouten bureaustoel begin 20e eeuw met snijwerk. 80x57x53 cm.
2 Stoelen beukenhout noten gekleurd, ca.1870 met rieten zitting. 85x48x40 cm.
Antiek teakhouten kistje met messing banden en nagels afgezet, ca. 1900, slot en 1 handgreep ontbreken, 60x28x31cm.
Massief eiken Hollands naaitafeltje, Art Deco, 73x50x30cm. Cond.: U
Antieke notenhouten barometer, Jugendstil met Nederlands schrift, 48x19x6cm. Cond.: U
Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 53xø95cm, Cond.: G
Engels notenhouten po-kastje, 19e eeuw, met orgelgebogen voorkant. 45x46x42 cm.
Massief Engels eikenhouten tafeltje met getorste poten ca. 1900 72x60x40cm. Cond.: G
Antieke notenhouten barometer (kijkglas gebroken), Nederlandse tekst, Cond.: G
Eikenhouten Hollandse wandvitrine ca. 1950 65x64x15cm. Cond.: G
1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G
1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G
Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G
Eikenhouten halspiegel van eikenhout 20-er jaren. Facet geslepen spiegeltjes 120x70cm. Cond.: U
3 Handgeknoopte Perzische kleedjes 52x47cm., 44x37cm en 55x35cm.
Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G
Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.
2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G
Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G
Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.