Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kersenhouten penantkastje 3125
Kersenhouten penantkastje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Dienblad 3126
Dienblad

Resultaat:

30 EUR

Buffetkastje 3127
Buffetkastje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Tapijt 238x138 3128
Tapijt 238x138

Resultaat:

50 EUR

Kleed 3129
Kleed
Geen vanafprijs
Tapijt 183x22 3130
Tapijt 183x22
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Tapijt 140x173 3131
Tapijt 140x173

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleed 3132
Kleed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse 3-zits bank 3133
Engelse 3-zits bank

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse 2,5 zits bank 3134
Engelse 2,5 zits bank

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 3135
Bijbelstandaard

Resultaat:

70 EUR

Eiken Franse stoel 3136
Eiken Franse stoel
Geen vanafprijs
Verkocht
Stoel, Pierre Paulin 3138
Stoel, Pierre Paulin

Resultaat:

350 EUR

Massief iepenhouten dressoir 3139
Massief iepenhouten dressoir
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Eiken vitrinekastje 3140
Eiken vitrinekastje

Resultaat:

20 EUR

Bordenrek 19e eeuw 3141
Bordenrek 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Art Deco boekenkast 3142
Art Deco boekenkast
Startprijs 10.000 EUR
Salontafel Willem III 3143
Salontafel Willem III
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Toilettafel 3144
Toilettafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Naaitafeltje 3146
Naaitafeltje

Resultaat:

100 EUR

Etagere tafeltje jugendstil 3147
Etagere tafeltje jugendstil
Startprijs 230 EUR
Essenhouten armstoel 3149
Essenhouten armstoel
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Marqueterie bureau 3150
Marqueterie bureau

Resultaat:

835 EUR

Tweedeurs vertico 3151
Tweedeurs vertico
Startprijs 300 EUR