Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kapstok met Jugendstil tegels 3388
Kapstok met Jugendstil tegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Notenhouten barometer 3389
Notenhouten barometer

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Barometer 3390
Barometer

Resultaat:

30 EUR

Zeeuwse Kast 3391
Zeeuwse Kast
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Handgeknoopt tapijt 303x204cm. 3392
Handgeknoopt tapijt 303x204cm.

Resultaat:

80 EUR

Tapijt Keschan 3393
Tapijt Keschan
Startprijs 1.450 EUR
Chippendale vitrine 3394
Chippendale vitrine
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Grenen hangvitrine 3395
Grenen hangvitrine

Resultaat:

60 EUR

Vitrine 3396
Vitrine
Startprijs 80 EUR
Biedermeier bank 3397
Biedermeier bank
Startprijs 400 EUR